NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Skolu kauss

Latvijas skolu kauss

Preiļu novada sacensības

(4. - 5.klases)

2011.gada 20.septembris, Stabulnieki 











  • 1.rindā - Kristaps Upenieks, Ņikita baranovskis, Maksims Černovs, Mārcis Adamovičs, Sandis Brokāns, Artūrs Ratnieks.
  • 2.rindā - skolotājs Ilmārs Madelāns, Rainers Trubačs, Aldis Džeriņš, Edijs Mainulis, Deniss Rečs, Aivis Vagalis.


Preiļu 1pamatskola - 1.vieta

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Līvānu 2.v-skola   4:0 3:0 1:0 4:2 12 I
2. Salas p-skola 0:4   4:0 1:2 0:1 3 4.
3. Riebiņu v-skola 0:3 0:4   0:2 0:1 0 5.
4. Priežmales p-skola 0:1 2:1 2:0   0:0 7 II
5. Galēnu p-skola 2:4 1:0 1:0 0:0   7 III

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.p-skola   5:0 4:0 5:0 2:0 12 I
2. Rušonas p-skola 0:5   0:0 0:4 0:1 1 5.
3. Sīļukalna p-skola 0:4 0:0   1:2 0:0 2 4.
4. Silajāņu p-skola 0:5 4:0 2:1   0:1 6 III
5. Līvānu 1.v-skola 0:2 1:0 0:0 1:0   7 II

 

1/2F Līvānu 2.v-skola - Līvānu 1.v-skola 0:0 (2:1)
1/2F Preiļu 1.p-skola - Priežmales p-skola 4:0
Par 9.-10.v. Rušonas p-skola - Riebiņu v-skola 5:0
Par 7.-8.v. Salas p-skola - Sīļukalna p-skola 0:0 (3:2)
Par 5.-6.v. Silajāņu p-skola - Galēnu p-skola 1:0
Par 3.-4.v. Līvānu 1.v-skola - Priežmales p-skola 3:0
Par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 2.v-skola 2:1

 


(6. - 7.klases)

2011.gada 29.septembris, Stabulnieki










 

  • 1.rindā - Dairis Litavnieks, Mārtiņš Sondors, Renārs Vanags, Nauris Vigulis, Miks Babris.
  • 2.rindā - Rūdis Skutelis, kristaps Strods, Aldis Džeriņš, Valters Reinis, Aivis Dančauska.

 Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.p-skola   3:0 3:0 3:0 1:0 12 I
2. Galēnu p-skola 0:3   0:3 0:0 2:0 4 4.
3. Rušonas p-skola 0:3 3:0   0:2 0:0 4 III
4. Dravnieku p-skola 0:3 0:0 2:0   1:2 4 II
5. Silajāņu p-skola 0:1 0:2 0:0 2:1   4 5.

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Līvānu 2.v-skola   2:0 5:0 0:3 6 II
2. Priežmales p-skola 0:2   2:0 1:2 3 III
3. Riebiņu v-skola 0:5 0:2   0:9 0 4.
4. Līvānu 1.v-skola 3:0 2:1 9:0   9 I

 

1/2F Preiļu 1.p-skola - Līvānu 2.v-skola 4:0
1/2F Līvānu 1.v-skola - Dravnieku p-skola 1:0
Par 7.-8.v. Galēnu p-skola - Riebiņu v-skola 2:0
Par 5.-6.v. Priežmales p-skola - Rušonas p-skola 1:0
Par 3.-4.v. Līvānu 2.v-skola - Dravnieku p-skola 0:0 (2:1)
Par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 1.v-skola 3:0

 


 

 (8. - 9.klases)

 2011.gada 23.septembris, Stabulnieki

  • Artis Cimdiņš, Aivis Sudniks, Artis Žukovs, Vladislavs Afanasjevs, Artjoms Firsovs, Mārtiņš Lisovs,
  • Sandris Vaivods, Guntis Sparāns, Iļja Mitrofanovs, Lauris Sparāns, Emīls Seilis, Vjačeslavs Andrejevs.

Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta 

Nr

"A"

1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 1.v-skola   1:1 0:1 0:0 2:0 1:0 8 4-2 III
2. Rušonas p-skola 1:1   1:0 2:0 1:0 1:0 13 6-1 I
3. Galēnu p-skola 1:0 0:1   2:0 2:0 1:0 12 6-1 II
4. Riebiņu v-skola 0:0 0:2 0:2   0:0 1:0 5 1-4 4.
5. Silajāņu p-skola 0;0 0:1 0:2 0:0   0:1 1 0-6 6.
6. Šķeltovas p-skola 0:1 0;1 0;1 0:1 1:0   3 1-4 5.

 

Nr

"B"

1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 2.v-skola   0:6 2:0 3:0 0:0 7 5-6 II
2. Preiļu 1.p-skola 6:0
4:0 1:0 5:0 12 16-0 I
3. Salas p-skola 0:2 0:4   0:1 1:0 3 1-7 4.
4. Dravnieku p-skola 0:3 0:1 1:0
1:0 6 2-4 III
5. Sīļukalna p-skola 0:0 0:5 0:1 0:1   1 0-7 5.

 

 

1/2F Rušonas p-skola - Līvānu 2.v-skola 0:0 (3:2)
1/2F Preiļu 1.p-skola - Galēnu p-skola 1:0
par 9.-10.v. Šķeltovas p-skola - Sīļukalna p-skola 2:0
par 7.-8.v. Salas p-skola - Riebiņu v-skola 1:0
par 5.-6.v. Līvānu 1.v-skola - Dravnieku p-skola 2:0
par 3.-4.v. Līvānu 2.v-skola - Galēnu p-skola 1:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola - Rušonas p-skola 0:0 (2:1)

 

 


 (10. - 12.klases)

2011.gada 27.septembris, Aglona

  • 1.rindā - Toms Vucāns, Renārs Trubačs, Matīss Babris, Artūrs Jubels, Atis Soms.
  • 2.rindā - Ervīns Rusiņš, Raivis Mainulis, Juris Vaivods, skolotājs Feoktists Pušņakovs, Egils Broks, Edgars Daņilovs, Raivis Lozda, Ervīns Patmalnieks.

Preiļu Vlasts ģimnāzija - 1.vieta

 

Nr

"A"

1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzija   2:0 2:0 4:0 9 8-0 I
2. Aglonas v-skola 0:2   0:2 0:0 1 0-4 III
3. Aglonas internātv-skola 0:2 2:0
3:0 6 5-2 II
4. Riebiņu v-skola 0:4 0:0 0:3   1 0-7 4.

 

 

 

Nr

"B"

1. 2. 3. P V
1. Preiļu 2.v-skola   0:0 0:0 2 0-0 III
2. Līvānu 1.v-skola 0:0
1:1 2 1-1 II
3. Aglonas arodv-skola 0:0 1:1   2 1-1 I

 

 

1/2F Preiļu Valsts ģimnāzija - Līvānu 1.v-skola 2:0
1/2F Aglonas arodv-skola - Aglonas internātv-skola 1:1 (2:1)
par 5.-6.v. Preiļu 2.v-skola - Aglonas v-skola 4:1
par 3.-4.v. Aglonas internātv-skola - Līvānu 1.v-skola 0:0 (2:1)
par 1.-2.v. Preiļu Valsts ģimnāzija - Aglonas arodv-skola 3:0