NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2011

2011. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

U-19 GRUPA (1992.-94.dz.g.)

22. - 23. janvāris, Preiļos

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1.rindā - Raitis Upenieks, Renārs Trubačs, Matīss Babris, Raivis Paškevičs, Artūrs Jubels.
  • 2. rindā - Aleksandrs Jubels, Egils Broks, Imants Lacs, Guntis Rubenis , Jānis Lozda, treneris Vladimirs Točko.

 


Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 8:2

1:1 

4:2 

13-5 

2.

VIESĪTE

 2:8

 

3:2 

1:1 

 4

 6-11

 II

3.

PREIĻI 2

 1:1

2:3 

 

4:0 

 4

 7-4

 III

4.

PĻAVIŅAS

 2:4

1:1 

0:4 

 

 1

 3-9

 4.

  

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

VIĻĀNI

 

2:7 

1:2 

6:0 

9-9 

III 

2.

PREIĻI 1

7:2 

 

3:2 

10:0 

 9

 20-4

 I

3.

BLĀZMA 2

 2:1

2:3 

 

4:2 

 6

 8-6

 II

4.

BĒRZGALE

 0:6

0:10 

2:4 

 

 0

 2-20

 4.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4 F

VIESĪTE - VIĻĀNI

2:3

1/4 F

PREIĻI 1 - PĻAVIŅAS

9:3

1/4 F

BLĀZMA 1 - BĒRZGALE

5:1

1/4 F

BLĀZMA 2 - PREIĻI 2

5:3

1/2 F (5.-8.)

PĻAVIŅAS - VIESĪTE

4:2

1/2 F (5.-8.)

PREIĻI 2 - BĒRZGALE

3:2

1/2 F (1.-4.)

PREIĻI 1 - VIĻĀNI

5:0

1/2 F (1.-4.)

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

6:0

PAR 7.-8.V.

BĒRZGALE - VIESĪTE

4:3

PAR 5.-6.V.

PREIĻI 2 - PĻAVIŅAS

1:1 (3:2)

PAR 3.-4.V.

BLĀZMA 2 - VIĻĀNI

2:1

PAR 1.-2.V.

BLĀZMA 1 - PREIĻI

2:0

 


VĀRTU GUVĒJI

  • PREIĻI 1 - ALEKSANDRS JUBELS  (12), MATĪSS BABRIS (6), ARTŪRS JUBELS (4), RAITIS UPENIEKS (3), EGILS BROKS (3), JĀNIS LOZDA (3), RAIVIS PAŠKEVIČS (2), GUNTIS RUBENIS (1).
  • PREIĻI 2 - ARTŪRS SEILIS (6), LAURIS SPARĀNS (3), RAITIS TARASENKO (2), DAIRIS BUFALS (2), IĻJA MITROFANOVS (1).

 TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

ALEKSANDRS JUBELS (PREIĻU BJSS), AIGARS SELECKIS (BLĀZMA 1), JĀNIS PASTARS (VIĻĀNI)


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-16 grupa (1995./96.dz.g.)

Preiļi, 2011. gada 29. - 30. janvāris

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 3:0

8:0 

3:2 

14-2 

2.

BLĀZMA 3

0:3 

 

0:7 

2:4 

 0

 2-14

 4.

3.

JĒKABPILS

 0:3

7:0 

 

3:0 

 6

 10-8

 II

4.

PREIĻI 2

 2:3

4:2 

 0:3

 

 3

 6-8

 III

 

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻI 1

 

 3:0

2:5 

1:2 

6-7 

III 

2.

BLĀZMA 2

0:3 

 

1:9 

1:4 

 0

 2-16

 4.

3.

MALTA

 5:2

9:1 

 

4:3 

 9

 18-6

 I

4.

LUDZA

 2:1

4:1 

3:4 

 

 6

 9-6

 II

 

FINĀLSPĒLES

 

 

1/4F

JĒKABPILS - PREIĻI 1

2:2 (2:1)

1/4F

MALTA - BLĀZMA 3

4:1

1/4F

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

6:0

1/4F

LUDZA - PREIĻI 2

3:1

1/2F (5.-8.V.)

PREIĻI 1 - BLĀZMA 3

9:0

1/2F (5.-8.V.)

BLĀZMA 2 - PREIĻI 2

2:0

1/2F (1.-4.V.)

MALTA - JĒKABPILS

3:2

1/2F (1.-4.V.)

BLĀZMA 1 - LUDZA

4:2

PAR 7.-8.V.

BLĀZMA 3 - PREIĻI 2

2:1

PAR 5.-6.V.

BLĀZMA 2 - PREIĻI 1

4:1

PAR 3.-4.V.

LUDZA - JĒKABPILS

6:0

PAR 1.-2.V.

BLĀZMA 1 - MALTA

4:0

 

 VĀRTU GUVĒJI

PREIĻI 1 - DENISS ŠEINOVS (4), NAURIS CVETKOVS (4), LAURIS SPARĀNS (3), ALEKSANDRS BIRJUKOVS (2), VJAČESLAVS PETROVS (2), NAURIS VIGULIS (2), DAIRIS BUFALS (1), ARTJOMS FIRSOVS (1).

PREIĻI 2 - ANDREJS BIRJUKOVS (4), SANDRIS VAIVODS (2), KONSTANTĪNS VINOGRADOVS (2), VLADISLAVS AFANASJEVS (1).


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā 

U-14 GRUPA (1997.dz.g.)

PREIĻU BJSS KOMANDA - 4. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Aldis Džeriņš.

2. rindā - Aivis Dančauska, Artjoms Firsovs, Vjačeslavs Petrovs, Iļja Mitrofanovs, Nauris Cvetkovs, Emīls Seilis.

treneris Viktors Martinovs.


Jēkabpils, 2011. gada 5. - 6. februāris

PRIEKŠSACĪKSTES

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 2:0

0:1 

3:1 

0:0 

10:1 

1:1 

11 

 16-4

 II

2.

JĒKABPILS 1

 0:2

 

3:2 

3:1 

2:4 

8:1 

4:1 

 12

 18-11

 I

3.

PREIĻI

 1:0

2:3 

 

3:5 

1:4 

6:0 

3:1 

 9

 15-9

 4.

4.

BLĀZMA 2

 1:3

 1:3

5:3 

 

1:2 

2:0 

1:0 

 9

 10-9

 III

5.

JĒKABPILS 2

 0:0

4:2 

4:1 

2:1 

 

8:0 

7:1 

 16

 25-5

 Ā.K.

6.

BLĀZMA 3

1:10 

1:8 

0:6 

0:2 

0:8 

 

0:3 

 0

 2-29

 6.

7.

PĻAVIŅAS

 1:1

 1:4

1:3 

0:1 

1:7 

3:0 

 

 4

 6-12

 5.

 

FINĀLSPĒLES

 

PAR 1. - 2. V.

 BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1

3:2 

PAR 3. - 4.V.

BLĀZMA 2 - PREIĻI 

4:4 (3:2) 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

IĻJA MITROFANOVS (8), LAURIS STABULNIEKS (5), ARTJOMS FIRSOVS (3), NAURIS CVETKOVS (1), VJAČESLAVS PETROVS (1), RENĀRS VANAGS (1), NAURIS VIGULIS (1).


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā 

U-13 GRUPA (1998.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda - 2.vietas ieguvēji

  • 1. rindā - Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Miks Babris, Renārs Vanags.
  • 2. rindā - Aldis Džeriņš, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis, Valters Reinis, Raimonds Rubins, Kristaps Strods. 

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7

P

V

1.

PREIĻI

 

0:2 

6:0 

3:0 

3:3 

4:1 

4:2 

13 

20-8 

 II

2.

BLĀZMA 1

2:0 

 

1:0 

2:1 

3:0 

11:0 

1:1 

 16

 20-2

 I

3.

BLĀZMA 2

0:6 

0:1 

 

1:4 

0:1 

0:0 

1:7 

 1

 2-19

 6.

4.

JĒKABPILS 1

 0:3

 1:2

4:1 

 

3:1 

3:0 

3:3 

 10

 14-10

 4.

5.

JĒKABPILS 2

3:3 

0:3 

1:0 

1:3 

 

2:1 

0:4 

 7

 7-14

 5.

6.

VIESĪTE

 1:4

 0:11

 0:0

 0:3

 1:2

 

 0:4

 1

 2-24

 7.

7.

LĪVĀNI

2:4 

1:1 

7:1 

3:3 

4:0 

4:0 

 

 11

 21-9

 III

 

FINĀLSPĒLES 

 

PAR 1. - 2.V. BLĀZMA 1 - PREIĻI 3:1
PAR 3. - 4.V. JĒKABPILS 1 - LĪVĀNI 3:2

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Lauris Stabulnieks - 8, Miks Babris - 4, Renārs Vanags - 3, Valters Reinis - 3, Raimonds Rubins - 1, kristaps Strods - 1, Nauris Vigulis - 1


 

SIMBOLISKĀ IZLASE

Igor Kovaļkovs (Blāzma 1), Rūdis Skutelis (Preiļi), Ņikita Rakels (Jēkabpils 1)


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 GRUPA (1999.dz.g.)

Daugavpils, 2011. gada 19. - 20. februāris

 

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

2:3 

2:0 

3:3 

7-6 

II 

2.

BLĀZMA 1

3:2 

 

5:0 

4:1 

 9

 12-3

 I

3.

DAUGAVPILS 2

0:2 

0:5 

 

0:2 

 0

 0-9

 4.

4.

BLĀZMA 2

 3:3

1:4 

2:0 

 

 4

 6-7

 III

 

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

 DAUGAVPILS 3

 

 3:1

3:1 

4:2 

3:0 

12 

 13-4

 I

2.

 PREIĻI

 1:3

 

6:1 

1:4 

0:1 

 3

 8-9

 III

3.

 DEKŠĀRES

 1:3

1:6 

 

0:3 

2:1 

3

 4-13

 5.

4.

 JĒKABPILS

 2:4

 4:1

3:0 

 

5:0 

 9

 14-5

 II

5.

 MALTA

 0:3

1:0 

1:2 

0:5 

 

 3

 2-10

 4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 3:0
1/4F DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2 6:0
1/4F BLĀZMA 1 - MALTA 4:0
1/4F JĒKABPILS - BLĀZMA 2 0:1
1/2F (5.-8.V) PREIĻI - DAUGAVPILS 2 5:0
1/2F (5.-8.V.) MALTA - JĒKABPILS 1:0
1/2F (1.-4.V.) DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3 2:1
1/2F(1.-4.V.) BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2 2:1
PAR 7.-8.V. JĒKABPILS - BLĀZMA 2 4:0
PAR 5.-6.V. PREIĻI - MALTA 1:0
PAR 3.-4.V. DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 2 2:1
PAR 1.-2.V. DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 3:2

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Miks Babris - 8, Valters Reinis - 2, Renārs Vanags - 2, Aivis Vagalis - 2


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā 

U-11 GRUPA (2000.dz.g.)

Jēkabpils, 2011. gada 26. - 27. februārī

Preiļu BJSS komanda - 5. vietas ieguvēja

Nr

"A"grupa

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

4:2 

5:2 

2:0 

2:1 

5:1 

15 

18-6 

2.

DAUGAVPILS 2

2:4 

 

1:1 

1:0 

0:1 

1:0 

 7

 5-6

 III

3.

DAUGAVPILS 3

 2:5

 1:1

 

0:1 

1:1 

2:0 

 5

 6-8

 5.

4.

BLĀZMA 1

 0:2

 0:1

 1:0

 

0:0 

2:0 

 7

 3-3

 4.

5.

JĒKABPILS 1

 1:2

1:0 

1:1 

0:0 

 

3:0 

 8

 6-3

 II

6.

BLĀZMA 2

 1:5

 0:1

0:2 

0:2 

0:3 

 

 0

 1-13

 6.

 

 

Nr

"B"grupa

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

PREIĻI

 

 2:0

0:0 

7:1 

2:0 

3:0 

13 

 14-1

2.

JĒKABPILS 2

0:2 

 

0:1 

3:1 

0:0 

4:2 

 7

 7-6

 III

3.

BĒRZGALE

 0:0

 1:0

 

2:0 

1:0 

2:2 

 11

 6-2

 II

4.

PĻAVIŅAS

1:7 

1:3 

0:2 

 

0:0 

0:4 

 1

 2-16

 6.

5.

DEKŠĀRES

0:2 

0:0 

0:1 

0:0 

 

1:4 

 2

 1-7

 5.

6.

TFK RĒZEKNE

 0:3

2:7 

2:2 

4:0 

4:1 

 

 7

 12-13

 4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 2

5:2

1/4F

JĒKABPILS 1 - PREIĻI

2:0

1/4F

DAUGAVPILS 1 - BĒRZGALE

9:2

1/4F

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 1

0:0 (3:2)

1/2F (5.-8.V)

PREIĻI - BLĀZMA 2

4:0

1/2F (5.-8.V)

BLĀZMA 1 - BĒRZGALE

10:0

1/2F (1.-4.V)

DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS

1:0

1/2F (1.-4.V)

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3

4:1

PAR 7.-8.V.

BLĀZMA 2 - BĒRZGALE

7:2

PAR 5.-6.V.

BLĀZMA 1 - PREIĻI

6:1

PAR 3.-4.V.

DAUAGVPILS 3 - JĒKABPILS 1

2:0

PAR 1.-2.V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

7:1

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Guntis Džeriņš - 9, Artjoms Gorjačko - 5, Kristaps Upenieks - 2, Rainers Trubačs - 1, Aivis Vagalis - 1, Artūrs Ratnieks - 1


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-10 grupa (2001.dz.g.)

Daugavpils, 2011. gada 5. - 6. marts

 

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

 7:0

10:0 

6:0 

23-0 

2.

PREIĻI

 0:7

 

3:3 

4:0 

 4

 7-10

 III

3.

JĒKABPILS

 0:10

3:3 

 

7:0 

 4

 10-13

 II

4.

ILŪKSTE

 0:6

0:4 

0:7 

 

 0

 0-17

 4.

 

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

9:0 

2:0 

3:0 

14-0 

2.

DAUGAVPILS 3

0:9 

 

1:4 

0:2 

 0

 1-15

 4.

3.

BLĀZMA 2

 0:2

 4:1

 

2:0 

 6

 6-3

 II

4.

DAUGAVPILS 2

 0:3

2:0 

0:2 

 

 3

 2-5

 III

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F

JĒKABPILS - DAUGAVPILS 2

0:3

1/4F

BLĀZMA 1 - ILŪKSTE

5:0

1/4F

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3

3:0

1/4F

BLĀZMA 2 - PREIĻI

2:0

1/2F (5.-8.V.)

JĒKABPILS - ILŪKSTE

3:1

1/2F (5.-8.V.)

DAUGAVPILS 3 - PREIĻI

14:1

1/2F (1.-4.V.)

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 1

3:0

1/2F (1.-4.V.)

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 2

4;0

PAR 7.-8.V.

PREIĻI - ILŪKSTE

3:1

PAR 5.-6.V.

DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS

4:2

PAR 3.-4.V.

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

6:0

PAR 1.-2.V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

6:0

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Edijs Mainulis - 6, Ņikita Baranovskis - 3, Martins Grigorjevs - 1, Sandis Brokāns - 1.


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-9 GRUPA (2002.dz.g.)

Jēkabpilī, 2011. gada 12. - 13. marts 

Nr

"A"grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 5:0

5:0 

4:0 

14-0 

2.

PREIĻI

0:5 

 

2:5 

2:3 

 0

 4-13

 4.

3.

BLĀZMA 2

 0:5

 5:2

 

1:1 

 4

 6-8

 II

4.

TFK RĒZEKNE

 0:4

3:2 

1:1 

 

 4

 4-7

 III

 

 

Nr

"B"grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

JĒKABPILS 1

 

 1:0

7:0 

5:1 

12-1 

2.

DAUGAVPILS

 0:1

 

10:0 

6:0 

 6

 16-0

 II

3.

BLĀZMA 3

 0:7

 0:10

 

2:1 

 3

 2-18

 III

4.

PĻAVIŅAS

 1:5

0:6 

1:2 

 

 0

 2-13

 4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F

BLĀZMA 2 - BLĀZMA 3

4:1

1/4F

JĒKABPILS - PREIĻI

3:0

1/4F

BLĀZMA 1 - PĻAVIŅAS

12:0

1/4F

DAUGAVPILS - TFK

3:1

1/2F (5.-8.)

PREIĻI - BLĀZMA 3

3:1

1/2F (5.-8.)

TFK - PĻAVIŅAS

6:1

1/2F (1.-4.)

JĒKABPILS - BLĀZMA 2

4:1

1/2F (1.-4.)

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS

3:0

PAR 7.-8.V.

PĻAVIŅAS - BLĀZMA 3

1:1 (2:0)

PAR 5.-6.V.

PREIĻI - TFK

2:0

PAR 3.-4.V.

DAUGAVPILS - BLĀZMA 2

7:1

PAR 1.-2.V.

BLĀZMA 1 - JĒKABPILS

4:0

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Kristaps Plivda - 5, Edvards Vaivods - 2, Daumants Zariņš - 1, Edgars Ņikiforovs -


2011. gada Latgales jaunatnes telpu futbola čempionāts

U-8 grupa (2003.dz.g.)

PREIĻU BJSS (1) - 4. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1. rindā - Vladislavs Stivriņš, Juliāns Stivriņš, Raivo Liniņs, Ivo Haritonovs, Rūdolfs Pastars.
  • 2. rindā -  Ēriks Miezītis, Kalvis Kacars, Lauris Rinčs, Mikus Noviks, Paula Liniņa, Egils Daukšte, Lauris Kokorīts.
  • VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS (1) KOMANDĀ

    EGILS DAUKŠTE - 9, PAULA LINIŅA - 5, RAIVO LINIŅŠ - 3, VLADISLAVS STIVRIŅŠ - 3, IVO HARITONOVS - 2, RŪDOLFS PASTARS - 1, JULIANS STIVRIŅŠ - 1.

  • PREIĻU BJSS (2) - 8. VIETAS IEGUVĒJI

 

1. rindā - Vismants Zariņš, Ivanda Stolipina, Daumants Zariņš, Marsels Šteinbergs, Kristiāns Vaivods.

2. rindā - Igors Jekimovs, Kaspars Stolipins, Alvils Mucalāns, Edijs Rubīns, trneneris Jevgēnijs Ņesterovičs.

 

  • VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS (2) KOMANDĀ

  • Igors Jekimovs - 4, Alvils Mucalāns - 2, Vismants Zariņš - 1.


     

    Preiļi, 2010.gada 19. - 20. marts.

Nr

"A" GRUPA 

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻI 1

 

 1:6

6:1 

6:0 

7:0 

20-7 

II 

2.

DAUGAVPILS 2

 6:1

 

7:0 

8:0 

8:0 

 12

 29-1

 I

3.

DAUGAVPILS 3

1:6 

0:7 

 

1:2 

1:2 

 0

 3-17

 5.

4.

BJSS / SOLIDAS-R

 0:6

 0:8

2:1 

 

1:0 

 6

 3-15

 III

5.

PREIĻI 2

 0:7

0:8 

2:1 

0:1 

 

 3

 2-17

 4. 

 

 

Nr

"B" GRUPA 

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

 3:1

9:0 

4:0 

16-1 

2.

BLĀZMA 1

 1:3

 

2:0 

0:0 

 4

 3-3

 II

3.

BLĀZMA 2

 0:9

 0:2

 

1:1 

 1

 1-12

 4.

4.

JĒKABPILS

 0:4

0:0 

1:1 

 

 2

 1-5

 III

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F

PREIĻI 1 - JĒKABPILS

2:1

1/4F

DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 2

11:0

1/4F

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 2

15:0

1/4F

BLĀZMA 1 - BJSS/SOLIDAS-R

0:0 (3:1)

1/2F (5.-8.)

JĒKABPILS - PREIĻI 2

4:1

1/2F (5.-8.)

BJSS/SOLIDAS-R - BLĀZMA 2

6:2

1/2F (1.-4.)

DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 1

9:2

1/2F (1.-4.)

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 1

6:1

PAR 7.-8.V.

BLĀZMA 2 - PREIĻI 2

5:4

PAR 5.-6.V.

BJSS/SOLIDAS-R - JĒKABPILS

1:1 (9:8)

PAR 3.-4.V.

BLĀZMA 1 - PREIĻI 1

2:0

PAR 1.-2.V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

5:4