NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2010

PREIĻU BJSS

  • 1.rindā – Andrejs Sergejevs, Edgars Locāns, Matīss Babris, Guntis Rubenis, Andrejs Novikovs, Vadims Paplavskis, Rolands Putāns.
  • 2.rindā – Jānis Casno, Kaspars Indrikovs, Aleksandrs Jubels, treneris Vladimirs Točko, Elmārs Želvis, Raivis Paškevičs, Māris Stroganovs, Raitis Vovers, Sergejs Serovs. 

 

Nr SPĒLĒTĀJS DZ.GADS POZĪCIJA LAUKUMĀ NODARBOŠANĀS
1.  EGILS BROKS  1993  PUSSARGS  PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
2.  MĀRIS STROGANOVS  1989  UZBRUCĒJS  UZŅĒMĒJS
3.  MATĪSS BABRIS  1993  PUSSARGS   PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
4.  ROLANDS PUTĀNS  1988  PUSSARGS  RĒZEKNES AUGSTSKOLA, STUDENTS
5.  RENĀRS TRUBAČS  1993  AIZSARGS   PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
6.  ALEKSANDRS JUBELS  1992  PUSSARGS   PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
7.  ELMĀRS ŽELVIS  1985  AIZSARGS  DATORSPECIĀLISTS
8.  NAURIS IVANĀNS  1990  VĀRTSARGS  RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE, STUDENTS
9.  EDGARS LOCĀNS  1992  PUSSARGS  VIĻĀNU VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
10.  JĀNIS CASNO  1989  AIZSARGS  SIA "PREIME", ZEMES MĒRNIEKS
11.  ARTJOMS KROTOVS  1994  VĀRTSARGS  PREIĻU 1. PAMATSKOLA, SKOLNIEKS
12.  VADIMS PAPLAVSKIS  1992  VĀRTSARGS  VIĻĀNU VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
13.  RAITIS VOVERS  1991   UZBRUCĒJS  PREIĻU 2. VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
14.  EDGARS AIZPURVIETIS  1992   UZBRUCĒJS  RĪGAS TEHNISKĀ KOLEDŽA, SKOLNIEKS
15.  SERGEJS SEROVS  1990  AIZSARGS  AGLONAS VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
16.  ANDREJS NOVIKOVS  1992   UZBRUCĒJS  AGLONAS INTERNĀTVIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
17.  VLADISLAVS BREIDAKS  1988  AIZSARGS  
18.  JĀNIS LOZDA  1992  PUSSARGS   PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
19.  KASPARS INDRIKOVS  1991  AIZSARGS  AGLONAS VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
20. ANDREJS SERGEJEVS 1990 PUSSARGS  AGLONAS VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
21. GUNTIS RUBENIS 1992 PUSSARGS   PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
22. RAIVIS PAŠKEVIČS 1992 PUSSARGS  PREIĻU 2. VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
23. ALEKSANDRS BIRJUKOVS 1995 VĀRTSARGS  PREIĻU 2. VIDUSSKOLA, SKOLNIEKS
24. ARTŪRS SEILIS 1994 AIZSARGS   PREIĻU 1. PAMATSKOLA, SKOLNIEKS
25. RAITIS TARASENKO 1994 PUSSARGS   PREIĻU 1. PAMATSKOLA, SKOLNIEKS
26. EDGARS VAIVODS 1994 PUSSARGS   PREIĻU 1. PAMATSKOLA, SKOLNIEKS
27. EDGARS VANAGS 1992 AIZSARGS   PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
28. ERVĪNS VEIGULIS 1990 PUSSARGS  
29. RAIMONDS JAUDZEMS 1986 PUSSARGS  
30. IMANTS LACS 1992 VĀRTSARGS   PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA, SKOLNIEKS
31. IVANS AFANASJEVS 1987 AIZSARGS  DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE, STUDENTS

 


2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

(LATVIJAS ČEMPIONĀTA 2. LĪGA)

 

V KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. P
1. FK ILŪKSTE

3:0

1:1

3:0

1:1

9:0

1:1

2:0

8:2

3:2

5:3

4:1

40-11 27
2. JĒKABPILS SC

0:3

1:1

0:3

2:1

1:3

1:0

2:0

0:0

5:0

3:2

0:8

8:1

23-22 20
3. FK PĻAVIŅAS DM

1:1

0:9

1:1

1:2

3:1

0:1

1:1

1:2

3:2

6:0

4:1

4:2

25-23 18
4. KALUPE

0:2

2:8

0:2

0:0

0:5

1:1

2:1

2:3

10:2

2:1

3:1

22-26 14
5. PREIĻU BJSS

2:3

3:5

1:4

2:3

8:0

1:8

0:6

1:4

2:4

2:10

1:2

1:3

24-52 3

 


2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ, LR KAUSA IZCĪŅA

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES GŪTIE VĀRTI
1. ALEKSANDRS JUBELS 14 5
2. RAITIS VOVERS 14 2
3. MATĪSS BABRIS 13 1
4. JĀNIS CASNO 13
5. MĀRIS STROGANOVS 12 12
6. ALEKSANDRS BIRJUKOVS 11
7. KASPARS INDRIKOVS 10 3
8. ERVĪNS VEIGULIS 10
9. ROLANDS PUTĀNS 9 8
10. ANDREJS SERGEJEVS 9 1
11. RENĀRS TRUBAČS 9
12. EGILS BROKS 9
13. GUNTIS RUBENIS 8 1
14. ANDREJS NOVIKOVS 8 1
15. IMANTS LACS 8
16. JĀNIS LOZDA 7
17. VLADISLAVS BREIDAKS 7
18. DENISS OSETROVS 4
19. SERGEJS SEROVS 4
20. RAIVIS PAŠKEVIČS 3
21. NAURIS IVANĀNS 3
22. ELMĀRS ŽELVIS 3
23. ARTJOMS KROTOVS 2
24. EDGARS AIZPURVIETIS 2
25. RAITIS UPENIEKS 1
26. JĀNIS CIRVELIS 1
27. ANDIS JONĀNS 1
28. PĒTERIS SKUTELIS 1
29. VADIMS PAPLAVSKIS 1
30. EDGARS LOCĀNS 1