NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2008

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

„U - 18" GRUPA (1990. - 91. DZ.G.)

PREIĻI, 2008. GADA 19. - 20. JANVĀRIS

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

V

1.

PREIĻI

 

8:4

3:1

5:1

9:1

11:1

14:1

18

50-9

I

2.

„BLĀZMA" 1

4:8

 

3:1

6:1

13:0

9:0

12:1

15

47-11

II

3.

„BLĀZMA" 2

1:3

1:3

 

0:2

6:5

4:2

5:1

9

17-16

III

4.

JĒKABPILS

1:5

1:6

2:0

 

6:6

3:4

8:1

7

21-22

4.

5.

LĪVĀNI

1:9

0:13

5:6

6:6

 

3:2

5:4

7

20-40

5.

6.

VIESĪTE

1:11

0:9

2:4

4:3

2:3

 

3:2

6

12-32

6.

7.

PĻAVIŅAS

1:14

1:12

1:5

1:8

4:5

2:3

 

0

10-47

7.

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

ERVĪNS VEIGULIS - 12, EDGARS AIZPURVIETIS - 11, GUNTARS SĒRMAIS - 9


„U - 16" GRUPA (1992. DZ.G.)  

 

 VARAKĻĀNI, 2008. GADA 26. - 27. JANVĀRIS

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

„BLĀZMA"

 

5:2

10:7

5:1

13:2

7:1

15

40-13

I

2.

VIĻĀNI

2:5

 

8:5

13:0

10:0

8:1

12

41-11

II

3.

PREIĻI

7:10

5:8

 

10:2

9:2

6:4

9

37-26

III

4.

VIESĪTE

1:5

0:13

2:10

 

6:6

2:1

4

11-35

4.

5.

JĒKABPILS

2:13

0:10

2:9

6:6

 

4:3

4

14-41

5.

6.

PĻAVIŅAS

1:7

1:8

4:6

1:2

3:4

 

0

10-27

6.

 

 

 

 

 REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

EDGARS AIZPURVIETIS - 18, ALEKSANDRS JUBELS - 7, EGILS BROKS - 5

 


„U - 15" GRUPA (1993. DZ.G.)

PREIĻI, 2008. GADA 2. - 3. FEBRUĀRIS

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

PREIĻI

 

5:2

10:2

10:2

9:0

8:0

15

42-6

I

2.

ILŪKSTE

2:5

 

5:0

3:2

5:1

5:1

12

20-9

II

3.

JĒKABPILS

2:10

2:5

 

2:2

5:0

3:1

7

12-18

III

4.

„BLĀZMA" 2

2:10

2:3

2:2

 

1:0

2:2

5

9-17

4.

5.

PĻAVIŅAS

0:9

1:5

0:5

0:1

 

2:0

3

3-20

5.

6.

„BLĀZMA" 1

0:8

1:5

1:3

2:2

0:2

 

1

4-20

6.

 

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

VLADISLAVS HVECKOVIČS - 13, KONSTANTĪNS STABULNIEKS - 10, EGILS BROKS - 9, MATĪSS BABRIS - 6
„U - 14" GRUPA (1994. DZ.G.)

RĒZEKNE, 2008. GADA 9. - 10. FEBRUĀRIS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 3:4

4:1 

4:1 

11-6 

II 

2

Preiļi

 4:3

 

8:0 

2:2 

14-5 

3

"Blāzma" 2

 1:4

0:8

 

0:4 

1-16 

4. 

4

"Blāzma" 3

 1:4

2:2 

4:0 

 

7-6 

III 


 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 2

 

 3:5

7:2 

12:2 

22-9 

II 

2

"Blāzma" 1 

 5:3

 

2:0 

10:0 

17-3 

3

Ilūkste

 2-7

0:2 

 

5:3 

7-12 

III 

4

Līvāni

 2:12

0:10 

3:5 

 

5-27 

4. 

 


 

1/4 FINĀLS

PREIĻI - LĪVĀNI

7:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - ILŪKSTE

6:1

1/4 FINĀLS

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

8:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 3

6:0

1/2 FINĀLS (5.-8. V)

BLĀZMA 3 - LĪVĀNI

13:2

1/2 FINĀLS (5.-8.V)

BLĀZMA 2 - ILŪKSTE

3:2

1/2 FINĀLS (1.-4.V)

DAUGAVPILS 2 - PREIĻI

1:0

1/2 FINĀLS (1.-4.V)

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 1

4:0

PAR 7. - 8. V.

ILŪKSTE - LĪVĀNI

10:0

PAR 5. - 6. V.

BLĀZMA 3 - BLĀZMA 2

3:1

PAR 3. - 4. V

DAUGAVPILS 1 - PREIĻI

4:0

PAR 1. - 2. V.

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 2

2:2 (4:3)

  REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS KOMANDĀ - INGMĀRS JERMAKOVIČS - 9


 „U - 13" GRUPA (1995. DZ.G.)

JĒKABPILS, 2008. GADA 16. - 17. FEBRUĀRIS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P.

V.Ā.

V.

1

Daugavpils 1

 

 5:0

4:0 

9:0 

3:1 

12 

21-1 

2

Malta

 0:5

 

1:2 

0:1 

0:0 

1-8 

4. 

3

Jēkabpils 1

 0:4

2:1 

 

0:0 

6:1 

8-6 

II 

4

Preiļi

 0:9

1:0 

0:0 

 

2:1 

3-10 

III 

5

Ilūkste

1:3 

0:0 

1:6 

1:2 

 

3-11 

5. 


 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P.

VĀ.

V.

1

Daugavpils 2

 

 0:1

0:0 

3:1 

5:1 

8-3 

III 

2

Daugavpils 3

 1:0

 

2:0 

5:0 

14:0 

12 

22-0 

3

"Blāzma"

 0:0

0:2 

 

3:0 

8:1 

11-3 

II 

4

Jēkabpils 2

1:3 

0:5 

0:3 

 

1:0 

2-11 

4. 

5

Pļaviņas

 1:5

0:14 

1:8 

0:1 

 

2-28 

5. 


  

A4-B5

MALTA - PĻAVIŅAS

4:0

B4-A5

JĒKABPILS 2 - ILŪKSTE

0:5

A2-B3

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

2:3

B2-A3

BLĀZMA - PREIĻI

1:1 (3:2)

1/2 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA

9:0

1/2 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2

1:0

PAR 9.-10.V.

PĻAVIŅAS - JĒKABPILS 2

1:0

PAR 7.-8. V.

ILŪKSTE - MALTA

1:1 (2:1)

PAR 5.-6. V.

JĒKABPILS 1 - PREIĻI

3:0

PAR 3.-4. V.

BLĀZMA - DAUGAVPILS 2

1:0

PAR 1.-2. V.

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 1

1:1 (2:1)


„U - 12" GRUPA (1996. DZ.G.)  

DAUGAVPILS, 2008. GADA 23. - 24. FEBRUĀRIS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 5:0

4:0 

4:0 

11:0 

12 

24-0 

2

"Blāzma" 2

0:5 

 

1:2 

0:1 

5:0 

6-8 

4. 

3

Viļāni

0:4 

2:1 

 

1:2 

4:0 

7-7 

III 

4

Jēkabpils

0:4 

1:0 

2:1 

 

1:1 

4-6 

II 

5

Pļaviņas

0:11 

0:5 

0:4 

1:1 

 

1-21 

5. 

 


 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 2

 

 0:2

2:3 

3:0 

5-5 

III 

2

Daugavpils 3

2:0 

 

1:1 

4:0 

7-1 

3

Preiļi

3:2 

1:1 

 

1:1 

5-4 

II 

4

"Blāzma" 1

 0:3

 0:4

 1:1

 

1-8 

4. 


 

 

1/4 FINĀLS

VIĻĀNI - PREIĻI

6:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS

4:1

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1

14:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 2

6:2

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

PREIĻI - BLĀZMA 1

4:2

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

JĒKABPILS - BLĀZMA 2

5:3

1/2 FINĀLS (1. - 4.V.)

DAUGAVPILS 1 - VIĻĀNI

10:0

1/2 FINĀLS (1. - 4. V.)

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2

4:1

PAR 7. - 8. V.

BLĀZMA 2 - BLĀZMA 1

4:0

PAR 5. - 6. V.

JĒKABPILS - PREIĻI

1;0

PAR 3. - 4. V.

DAUGAVPILS 2 - VIĻĀNI

2:1

PAR 1. - 2. V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3

4:2


„U - 11" GRUPA (1996. DZ.G.)   

JĒKABPILS, 2008. GADA 1. - 2. MARTS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 5:1

6:0 

4:0 

8:0 

12 

23-1 

2

Jēkabpils 1

 1:5

 

1:0 

3:0 

4:0 

9-5 

II 

3

"Blāzma" 2

 0:6

0:1 

 

1:0 

0:3 

1-10 

4. 

4

"Blāzma" 3

 0:4

0:3 

0:1 

 

1:1 

1-9 

5. 

5

Preiļi

0:8 

0:4 

3:0 

1:1 

 

4-13 

III 

 

 


 

 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

V.Ā.

V

1

"Blāzma" 1

 

 1:1

 2:1

7:0

4:0 

10 

14-2 

2

Daugavpils 2

 1:1

 

2:1 

2:0 

2:1 

10 

7-3 

II 

3

Daugavpils 3

 1:2

1:2 

 

3:0 

1:3 

6-7 

4. 

4

Jēkabpils 2

0:7 

0:2 

0:3 

 

1:3 

1-15 

5. 

5

Pļaviņas

 0:4

1:2 

3:1 

3:1 

 

7-8 

III 

 

 

A4-B5

BLĀZMA 2 - JĒKABPILS 2

3:0

B4-A5

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 3

1:2

A2-B3

JĒKABPILS 1 - PĻAVIŅAS

3:1

B2-A3

DAUGAVPILS 2 - PREIĻI

5:1

1/2 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

7:0

1/2 FINĀLS

BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1

4:0

PAR 9. - 10. V.

JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 3

1:0

PAR 7. - 8. V.

BLĀZMA 3 - BLĀZMA 2

2:1

PAR 5. - 6. V.

PREIĻI - PĻAVIŅAS

5:4

PAR 3. - 4. V.

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

3:0

PAR 1. - 2. V.

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1

7:1

 

 

 REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS KOMANDĀ - IĻJA MITROFANOVS - 6

 


U - 10" GRUPA (1998. DZ.G.)

 

RĒZEKNE, 2008. GADA 8. - 9. MARTS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

6

P

V.Ā.

V

1

"Blāzma" 1

 

 7:0

2:1 

4:0 

11:1 

3:0 

15 

27-2 

2

"Blāzma" 2

0:7 

 

0:3 

0:0 

3:1 

2:0 

5:11 

III 

3

Daugavpils 2

1:2 

3:0 

 

 4:0

2:1 

2:0 

12 

12-3 

II 

4

Preiļi 1

 0:4

 0:0

0:4 

 

2:4 

2:0 

4-12 

5. 

5

Preiļi 2

 1:11

 1:3

 1:2

4:2 

 

6:0 

13-18 

4. 

6

Ilūkste

 0:3

 0:2

0:2 

0:2 

0:6 

 

0-15 

6.


 

 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

6

P

V

1

Daugavpils 1

 

3:0

2:3 

5:0 

4:0 

3:0 

12 

17-3 

II 

2

Daugavpils 3

0:3 

 

0:2 

10:0 

2:0 

6:0 

18-5 

III 

3

Jēkabpils 1

3:2 

2:0 

 

1:1 

1:0 

7:0 

13 

14-3 

4

Jēkabpils 2

0:5 

0:10 

1:1 

 

4:2 

2:0 

7-18 

4. 

5

Līvāni

 0:4

0:2 

0:1 

2:4 

 

3:0 

5-11 

5. 

6

"Blāzma" 3

 0:3

0:6 

0:7 

0:2 

0:3 

 

0-21 

6.


 

 

1/2 F (A1 - B2)

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 1

1:1 (2:1)

1/2 F (B1 - A2)

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

1:1 (2:3)

PAR 11.- 12. V. (A6 - B6)

BLĀZMA 3 - ILŪKSTE

2:0

PAR 9. - 10. V. (A5 - B5)

PREIĻI 1 - LĪVĀNI

3:1

PAR 7. - 8. V. (A4 - B4)

PREIĻI 2 - JĒKABPILS 2

4:0

PAR 5. - 6. V. (A3 - B3)

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 2

3:1

PAR 3. - 4. V.

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS1

1:0

PAR 1. - 2. V.

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 2

5:1

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI 2. KOMANDĀ - RENĀRS VANAGS - 8, MIKS BABRIS - 6


„U - 9" GRUPA (1999. DZ.G.)

PREIĻI, 2008. GADA 15. - 16. MARTS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

VĀ.

V

1

Preiļi

 

 7:2

2:0 

11:2 

5:1 

12 

25-5 

2

Daugavpils 2

2:7 

 

1:1 

4:0 

0:1 

7-9 

4. 

3

Daugavpils 3

 0:2

 1:1

 

1:1 

4:0 

6-4 

III 

4

Jēkabpils 2

 2:11

0:4 

1:1 

 

0:2 

3-18 

5. 

5

Blāzma

 1:5

1:0 

0:4 

2:0 

 

4-9 

II 


 

 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

VĀ.

V

1

Daugavpils 1

 

 1:0

10:0 

5:0 

16-0 

2

Jēkabpils 1

0:1 

 

3:0 

6:0 

9-1 

II 

3

Viļāni

 0:10

0:3 

 

5:1 

5-14 

III 

4

Malta

0:5 

0:6 

1:5 

 

1-16 

4


1/4 FINĀLS

BLĀZMA - VIĻĀNI

1:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS 1

1:1 (4:3)

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

7:2

1/4 FINĀLS

PREIĻI - MALTA

6:0

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

DAUGAVPILS 2 - VIĻĀNI

3:0

1/2 FINĀLS (5. - 8. V)

JĒKABPILS 1 - MALTA

4:1

1/2 FINĀLS (1. - 4. V.)

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA

5:2

1/2 FINĀLS (1. - 4. V.)

PREIĻI - DAUGAVPILS 3

8:0

PAR 7. - 8. V

MALTA - VIĻĀNI

1:0

PQR 5. - 6. V.

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

5:2

PAR 3. - 4. V.

BLĀZMA - DAUGAVPILS 3

3:0

PAR 1. - 2. V.

PREIĻI - DAUGAVPILS 1

6:4

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

RENĀRS VANAGS - 15, VALTERS REINIS - 11, MIKS BABRIS - 6, KRISTOFERS TICSONS - 6

 

 


„U - 8" GRUPA (2000. DZ.G.)

JĒKABPILS, 2008. GADA 22. - 23. MARTS

 

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 5:0

 6:1

 10:0

 16:0

11:1 

23:0 

 18

 71-2

2

Daugavpils 2

 0:5

 

 9:1

 7:1

 7:1

 10:0

 16:0

15 

49-8 

II 

3

"Blāzma" 1

1:6 

 1:9

 

 8:1

8:1 

 3:0

 21:0

 12

42-17 

 III

4

Jēkabpils 1

0:10 

 1:7

1:8 

 

 4:1

 2:0

 4:0

 9

 12-26

4. 

5

Preiļi

 0:16

 1:7

1:8 

1:4 

 

 4:1

 12:0

 6

19-36 

5. 

6

"Blāzma" 2

 1:11

0:10 

 0:3

 0:2

 1:4

 

 2:0

4-30 

6. 

7

Jēkabpils 2

 0:23

0:16 

0:21 

 0:4

 0:12

 0:2

 

 0

0-78 

7.

 REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS PREIĻU KOMANDĀ - RAINERS TRUBAČS - 6