NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2010

2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 18" (1992./93.dz.g.)

2010. gada 16. - 17. janvāris, Preiļi

PREIĻU BJSS 1. KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1. rindā - MATĪSS BABRIS, ARTŪRS JUBELS, RENĀRS TRUBAČS, ANDREJS NOVIKOVS.
  • 2. rindā - treneris VLADIMIRS TOČKO, ALEKSANDRS JUBELS, IMANTS LACS, EGILS BROKS, RIVIS PAŠKEVIČS.

 


 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6 P V
1. PREIĻI 1 2:1 3:4 1:2 6:1 10:0 9 24-8 III
2. PREIĻI 2 1:2 2:5 3:8 1:2 3:1 3 10-18 5.
3. RĒZEKNE 4:3 5:2 3:1 5:4 12:1 15 29-11 I
4. VIĻĀNI 2:1 8:3 1:3 2:2 7:2 10 20-11 II
5. VIESĪTE 1:6 2:1 4:5 2:2 3:1 7 12-15 4.
6. DEKŠĀRES 0:1 1:3 1:12 2:7 1:3 0 5-35 6.

 FINĀLI

PAR 1. - 2. VIETU RĒZEKNE - VIĻĀNI 4:0
PAR 3. - 4. VIETU PREIĻI  - VIESĪTE 2:0
PAR 5. - 6. VIETU PREIĻI 2 - DEKŠĀRES 6:1

SIMBOLISKĀ IZLASE

Imants Lacs (Preiļi), Dmitrijs Suvorovs (Rēzekne), Jānis Pastars (Viļāni)
 


 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS 1.  KOMANDĀ 

Andrejs Novikovs - 9, Matīss Babris - 6, Aleksandrs Jubels - 4, Artūrs Jubels - 4, Egils Broks - 1

 


 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS 2.  KOMANDĀ

Raitis Tarasenko - 3, Edgars Vaivods - 3, Artūrs Seilis - 3, Konstantīns Stabulnieks - 3, Lauris Sparāns - 2

 



 

2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 16" (1994.dz.g.)

2010. gada 23. - 24. janvāris, Preiļi

PREIĻU BJSS 1. KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1. rindā - RAITIS TARASENKO, ARTJOMS KROTOVS, ROMĀNS MAKSIMOVS, LAURIS SPARĀNS.
  • 2. rindā - VADIMS JEFIMOVS, treneris VIKTORS MARTINOVS, ARTŪRS SEILIS, EDGARS VAIVODS.

Nr "A"APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 1 0:6 2:1 11:1 6 13-8 II
2. ILŪKSTE 6:0 6:0 10:0 9 22-0 I
3. RĒZEKNE 3 1:2 0:6 8:3 3 9-11 III
4. JĒKABPILS 2 1:11 0:10 3:8 0 4-29 4.


Nr "B"APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. RĒZEKNE 1 4:2 17:0 7:1 9 28-3 I
2. RĒZEKNE 2 2:4 11:1 11:0 6 24-5 II
3. JĒKABPILS 1 0:17 1:11 3:0 3 4-28 III
4. PREIĻI 2 1:7 1:11 1:3 0 1-21 4.


1/4 F (A2-B3) A REIĻI 1 - JĒKABPILS 1  4:2
1/4 F (B1-A4) B RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 2   10:0
1/4 F (A1-B4) C  ILŪKSTE - PREIĻI 2  7:2
1/4 F (B2-A3) D  RĒZEKNE 2 - RĒZEKNE 3  1:3
1/2 F (5. - 8.V.)  JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2  7:2
1/2 F (5. - 8. V.)  RĒZEKNE 3 - PREIĻI 2  8:0
1/2 F (1. - 4. V.)  PREIĻI 1 - RĒZEKNE 1  1:3
1/2 F (1. - 4. V.)  ILŪKSTE - RĒZEKNE 3  7:2
PAR 7. - 8. V.  PREIĻI 2 - JĒKABPILS 2  3:1
PAR 5. - 6. V.  RĒZEKNE 2 - JĒKABPILS 1  11:0
PAR 3. - 4. V.  PREIĻI 1 - RĒZEKNE 3  4:2
PAR 1. - 2. V.  RĒZEKNE 1 - ILŪKSTE  4:0


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

ANDREJS POLOVINKINS (ILŪKSTE), UĢIS KĻAVIŅŠ (RĒZEKNE 1), RAITIS TARASENKO (PREIĻI)


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU 1. KOMANDĀ 

Edgars Vaivods - 14, Lauris Sparāns - 4, Artūrs Seilis - 2, Artjoms Krotovs - 1, Romāns Maksimovs - 1


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU 2. KOMANDĀ 

 Vladislavs Afanasjevs - 3, Dairis Bufals - 3, Ervīns Rusiņš - 2, Iļ'ja Mitrofanovs - 1, Deniss Šeinovs - 1

 



 

2010. GADA LATGALES JAUNATNES  ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-14" GRUPA (1996.DZ.G.)

Rēzekne, 2010. gada 30. - 31. janvāris

PREIĻU BJSS KOMANDA - 1. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1.rindā - SANDRIS VAIVODS, MĀRTIŅŠ LISOVS, NAURIS VIGULIS, LAURIS STABULNIEKS.
  • 2.rindā - VLADISLAVS AFANASJEVS, IĻJA MITROFANOVS, treneris VIKTORS MARTINOVS, ANDREJS BIRJUKOVS, EDGARS MOLNIEKS, NAURIS CVETKOVS.

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. RĒZEKNE 1 11:0 1:2 1:3 3:0 0:2 6 16-7 4.
2. RĒZEKNE 2 0:11 0:10 0:6 0:12 0:8 0 0-47 6.
3. RĒZEKNE 3 2:1 10:0 3:1 4:3 5:2 15 24-7 I
4. JĒKABPILS 1 3:1 6:0 1:3 3:0 0:2 9 13-6 III
5. JĒKABPILS 2 0:3 12:0 3:4 0:3 2:3 3 17-13 5.
6. PREIĻI 2:0 8:0 2:5 2:0 3:2 12 17-7 II
 


 

PAR 1. - 2. VIETU PREIĻI - RĒZEKNE 3 4:3
PAR 3. - 4. VIETU RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 1 5:0
PAR 5. - 6. VIETU JĒKABPILS 2 - RĒZEKNE 2 6:0


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 VĀRTSARGS - MĀRTIŅŠ LISOVS (PREIĻI), AIZSARGS - DIDZIS ADEJANOVS (RĒZEKNE 1), UZBRUCĒJS - IĻJA MITROFANOVS (PREIĻI) 


 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

 

Iļja Mitrofanovs - 7, Lauris Stabulnieks - 5, Vladislavs Afanasjevs - 3, Andrejs Birjukovs - 2, Nauris Cvetkovs - 2, Edgars Molnieks - 1, Andis Pīzelis - 1



 

2010. GADA LATGALES JAUNETNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-13" GRUPA (1997. DZ.G.)

Jēkabpils, 2010. gada 13. - 14. februāris

 

PREIĻU BJSS KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJA

  • 1. rindā - Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Emīls Seilis, Valentīns Amosovs, Artis Žukovs.
  • 2. rindā - Vladislavs Rečs, Iļja Mitrofanovs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Firsovs,  Nauris Cvetkovs, Aldis Džeriņš. 

 

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  JĒKABPILS 1   11:1  3:0 4:2  18-3 
2.  RĒZEKNE 3 1:11    2:3  0:1   3-15 4. 
3.  JĒKABPILS 2  0:3  3:2   0:2   3-7  III
4.  RĒZEKNE 2  2:4 1:0  2:0     5-4  II


 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  RĒZEKNE 1    2:4 0:1  5:1   3  7-6 III 
2.  PREIĻI  4:2   5:0  5:1   9  14-3  I
3. DAUGAVPILS  1:0 0:5    3:2   6  4-7  II
4. PĻAVIŅAS  1:5 1:5  2:3     0  4-13  4.


 

1/4 F RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2 3:1
1/4 F PREIĻI - RĒZEKNE 3 3:1
1/4 F JĒKABPILS 1 - PĻAVIŅAS 10:1
1/4 F JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 2:0
1/2 F (5. - 8. v) RĒZEKNE 2 - RĒZEKNE 3 8:0
1/2 F (5. - 8. v) DAUGAVPILS - PĻAVIŅAS 3:2
1/2 F RĒZEKNE 1 - PREIĻI 4:0
1/2 F JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 6:2
PAR 7. - 8. V. RĒZEKNE 3 - PĀVIŅAS 2:1
PAR 5. - 6. V. DAUGAVPILS - RĒZEKNE 2 2:1
PAR 3. - 4. V. REIĻI - JĒKABPILS 2 4:0
PAR 1. - 2. V RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 1 3:0


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI 

VALENTĪNS AMOSOVS (PREIĻI), ANDRIS STĒRNINIEKS (RĒZEKNE), ŅIKITA RAKELS (JĒKABPILS)



2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-12" GRUPA (1998.DZ.G.)

Rēzekne, 2010. GADA 6. - 7. FEBRUĀRIS

  • 1. rindā - MIKS BABRIS, NAURIS VIGULIS, RENĀRS VANAGS, LAURIS STABULNIEKS, ARMANDS RUSIŅŠ
  • 2. rindā - VALTERS REINIS, VLADISLAVS REČS, RAIMONDS RUBINS, AIVIS DANČAUSKA, ALDIS DŽERIŅŠ, treneri VIKTORS MARTINOVS, IMANTS BABRIS

Nr

"A"GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻI

 

 1:2

5:2 

4:1 

7:1 

17-6 

II 

2.

DAUGAVPILS 1

 2:1

 

4:1 

3:0 

6:2 

12 

 15-4

 I

3.

LĪVĀNI

2:5 

1:4 

 

3:1 

4:1 

 6

 10-11

 III

4.

VIESĪTE

1:4 

0:3 

1:3 

 

3:2 

 3

 5-12

 4.

5.

ILŪKSTE

 1:7

 2:6

1:4 

2:3 

 

 0

 6-20

 5.

 


 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

DAUGAVPILS 2

 

 3:3

1:1 

1:3 

1:0 

2:4 

 8-11

4. 

2.

JĒKABPILS 1

 3:3

 

0:2 

1:0 

1:1 

4:1 

 8

 9-7

 III

3.

RĒZEKNE 1

 1:1

2:0 

 

3:0 

7:0 

2:0 

 13

 15-1

 I

4.

RĒZEKNE 3

 3:1

0:1 

0:3 

 

 1:0

2:1 

 9

 6-6

 II

5.

RĒZEKNE 2

 0:1

1:1 

0:7 

0:1 

 

2:0 

 4

 3-8

 5.

6.

JĒKABPILS 2

4:2 

1:4 

0:2 

1:2 

0:2 

 

 3

 6-12

 6.


1/4 FINĀLS PREIĻI - JĒKABPILS 1 4:2
1/4 FINĀLS RĒZEKNE 1 - VIESĪTE 5:1
1/4 FINĀLS DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2 2:2 (2:1)
1/4 FINĀLS LĪVĀNI - RĒZEKNE 3 2:2 (6:5)
1/2 FINĀLS (5. - 8.V.) JĒKABPILS 1 - VIESĪTE 5:2
1/2 FINĀLS (5. - 8. V.) DAUGAVPILS 2 - RĒZEKNE 3 3:1
1/2 FINĀLS (1. - 4. V.) PREIĻI - RĒZEKNE 1 5:1
1/2 FINĀLS (1. - 4.V.) DAUGAVPILS 1 - LĪVĀNI 8:3
PAR 7. - 8. V. VIESĪTE - RĒZEKNE 3 2:0
PAR 5. - 6. V. DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 1 1:0
PAR 3. - 4. V. RĒZEKNE 1 - LĪVĀNI 3:1
PAR 1. - 2. V. DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 4:1

 TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Vārtsargs - DMITRIJS LOMAKO (DAUGAVPILS 1), spēlētāji - DMITRIJS PAKLONS (RĒZEKNE 1), LAURIS STABULNIEKS (PREIĻI)


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Miks Babris - 9, Renārs Vanags - 9, Lauris Stabulnieks - 5, Aldis Džeriņš - 2, Valters Reinis - 2



2010. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

U-11 GRUPA (1999.DZ.G.)

Preiļi, 2010. gada 20. - 21. februāris

  • Priekšplānā - ARMANDS RUSIŅŠ
  • 1. rindā - MIKS BABRIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, RENĀRS VANAGS, DAIRIS LITAVNIEKS, LAURIS MAZURS.
  • 2. rindā - KRISTOFERS TICSONS, RAIMONDS RUBINS, VALTERS REINIS, ARNIS MATVEJEVS, treneris IMANTS BABRIS

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. PREIĻI 1 4:0 1:1 4:0 4:1 10 13-2 I
2. RĒZEKNE 1 0:4 3:2 3:0 5:0 9 11-6 II
3. DAUGAVPILS 3 1:1 2:3 5:0 2:0 7 10-4 III
4. JĒKABPILS 2 0:4 0:3 0:5 0:3 0 0-15 5.
5. VIESĪTE 1:4 0:5 0:2 3:0 3 4-11 4.

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 1 2:0 3:1 3:0 6:0 12 14-1 I
2. JĒKABPILS 1 0:2 0:1 0:1 3:0 3 3-4 4.
3. DAUGAVPILS 2 1:3 1:0 2:0 5:0 9 9-3 II
4. RĒZEKNE 2 0:3 1:0 0:2 2:1 6 3-6 III
5. PREIĻI 2 0:6 0:3 0:5 1:2 0 1-16 5.

A4-B5 VIESĪTE - PREIĻI 2 4:0
B4-A5 JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 9:0
1/4F RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2 11:2
1/4F DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2 2:0
1/2F DAUGAVPILS 3 - PREIĻI 1 4:2
1/2F DAUGAVPILS 1 - RĒZEKNE 1 5:3
PAR 9. - 10. V. JĒKABPILS 2 - PREIĻI 2 1:0
PAR 7. - 8. V. JĒKABPILS 1 - VIESĪTE 4:1
PAR 5. - 6. V. RĒZEKNE 2 - DAUGAVPILS 2 1:2
PAR 3. - 4. V. PREIĻI 1 - RĒZEKNE 1 5:2
PAR 1. - 2.V. DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3 2:1

 TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

RAIVIS SKREBELS (DAUGAVPILS 1), VADIMS SLIPČONOKS (DAUGAVPILS 3), MIKS BABRIS (PREIĻI 1) 


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

 Renārs Vanags - 6, Miks babris - 6, Valters Reinis - 4, Raimonds Rubins - 4



2010. GADA LATGALES JAUNETNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-10" GRUPA (2000. DZ.G.)

Jēkabpils, 2010. gada 27. - 28. februāris

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  DAUGAVPILS 1    3:1 3:0  7:0  4:0  12   17-1
2.  RĒZEKNE 1  1:3   3:0  3:0  0:1   6  7-4 III 
3.  RĒZEKNE 2  0:3  0:3   2:0  2:2   4  4-8  4.
4.  JĒKABPILS 2  0:7 0:3  0:2    0:3   0  0-15  5.
5.  ILŪKSTE  0:4  1:0 2:2  3:0     7  6-6  II

 


 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 2   2:2  5:1  4:0   11-3
2.  JĒKABPILS 1  2:2   5:0  1:0   8-2 II 
3.  PREIĻI  1:5 0:5     3:0  4-10  III
4.  DAUGAVPILS 3  0:4 0:1  0:3     0-8  4.

 


 

 

1/4 F  ILŪKSTE - PREIĻI  0:0 (3:2)
1/4 F  DAUGAVPILS 2 - RĒZEKNE 2  2:0
1/4 F  DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3  4:0
1/4 F  JĒKABPILS 1 - RĒZEKNE 1  4:3
1/2 F (5. - 8. v)  RĒZEKNE 2 - PREIĻI  2:2 (2:1)
1/2 F (5. - 8. v)  RĒZEKNE 1 - DAUGAVPILS 3  1:0
1/2 F  DAUGAVPILS 2 - ILŪKSTE  2:1
1/2 F  DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS 1  1:0
PAR 7. - 8. V.  PREIĻI - DAUGAVPILS 3  3:2
PAR 5. - 6. V.  RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2  2:1
PAR 3. - 4. V.  JĒKABPILS 1 - ILŪKSTE  1:0
PAR 1. - 2. V  DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2  2:1



2010. GADA JAUNATNES  ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 9"GRUPA (2001. DZ.G.)

2010. gada 6. - 7. marts, Rēzekne

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 1 2:1 10:0 4:0 9 16-1 I
2. RĒZEKNE 1 1:2 4:1 2:1 6 7-4 II
3. RĒZEKNE 2 0:10 1:4 3:1 3 4-15 III
4. JĒKABPILS 2 0:4 1:2 1:3 0 2-9 4.

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 1:2 3:3 5:1 4 9-6 II
2. DAUGAVPILS 3 2:1 2:1 5:1 9 9-3 I
3. JĒKABPILS 1 3:3 1:2 1:0 4 5-5 III
4. DAUGAVPILS 2 1:5 1:5 0:1 0 2-11 4.

 


 

1/4 F RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 1 1:0
1/4 F DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS 2 4:1
1/4 F DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2 11:0
1/4 F PREIĻI - RĒZEKNE 2 1:1 (6:5)
1/2 F (5.-8.v) JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 5:4
1/2 F (5.-8.v) RĒZEKNE 2 - DAUGAVPILS 2 2:1
1/2 F RĒZEKNE 1 - DAUGAVPILS 3 1:0
1/2 F DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 5:3
PAR 7. - 8. V. JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 2 0:0 (2;1)
PAR 5. - 6. V. JĒKABPILS 1 - RĒZEKNE 2 2:0
PAR 3. - 4. V. DAUGAVPILS 3 - PREIĻI 3:2
PAR 1. - 2. V. DAUGAVPILS 1 - RĒZEKNE 1 5:1


2010. GADA LATGALES JAUNETNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-8" GRUPA (2002. DZ.G.)

Jēkabpils, 2010. gada 13. - 14. marts

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  DAUGAVPILS 1    12:0 4:2  22:0   40-2  I
2.  RĒZEKNE 2 0:12    0:8  6:0   6-20  III
3.  JĒKABPILS 1  2:4 8:0    16:0   26-4  II
4.  JĒKABPILS 2  0:22 0:6  0:16     0-44  4.

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  DAUGAVPILS 2    8:1 2:2  9:2   7  19-5
2.  DAUGAVPILS 3  1:8   2:6  0:0   1  3-14 III 
3.  RĒZEKNE 1  2:2 6:2    8:0   7  16-4  II
4.  PREIĻI  2:9 0:0  0:8     1  2-17  4.

 


 

1/4 F JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 3  5:2 
1/4 F  DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 2  8:0
1/4 F  DAUGAVPILS 1 - PREIĻI  11:0
1/4 F  RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2  5:1
1/2 F (5. - 8. v)  DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS 2  8:0
1/2 F (5. - 8. v)  PREIĻI - RĒZEKNE 2  4:0
1/2 F  DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 1  5:0
1/2 F  DAUGAVPILS 1 - RĒZEKNE 1  6:0
PAR 7. - 8. V.  RĒZEKNE 2 - J'EKABPILS 2  6:0
PAR 5. - 6. V.  DAUGAVPILS 3 - PREIĻI  4:1
PAR 3. - 4. V.  RĒZEKNE 1 - JEKABPILS 1  4:2
PAR 1. - 2. V  DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2  4:1