NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
Latgales skolu kauss

LATGALES SKOLU KAUSA IZCĪŅA 

FINĀLTURNĪRS

4. - 5. KLASES

2010. gada 5. oktobris, MALTA

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA

 

4:1

3:2

4:0

2:0

12

13-3

I

2.

JĒKABPILS 2. V-SKOLA

1:4

 

2:0

2:0

0:3

6

5-7

II

3.

RĒZEKNES 2. V-SKOLA

2:3

0:2

 

1:1

1:0

4

4-6

III

4.

MALTAS 1. V-SKOLA

0:4

0:2

1:1

 

1:0

4

2-7

4.

5.

VIĻĀNU V-SKOLA

0:2

3:0

0:1

0:1

 

3

3-4

5.

Preiļu 1. pamatskolas komanda - 1. vietas ieguvēji.

  • 1. rindā - Miks Babris, Armands Rusiņš, Raimonds Rubins, Renārs Vanags, Dairis Litavnieks.
  • 2. rindā - Guntis Džeriņš, Valters Reinis, Kristaps Upenieks, Mārtiņš Sondors, Aivis Vagalis.


6. - 7. KLASES

2010. gada 7. oktobris, VIĻĀNI

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA

 

3:3

4:1

2:1

3:0

6:0

13

18-5

I

2.

MALTAS 2. V-SKOLA

3:3

 

2:0

2:1

5:0

3:0

13

15-4

II

3.

JĒKABPILS 3. V-SKOLA

1:4

0:2

 

1:0

2:0

2:0

9

6-6

III

4.

RĒZEKNES 5. V-SKOLA

1:2

1:2

0:1

 

2:0

2:1

6

6-6

4.

5.

ZEMGALES V-SKOLA

0:3

0:5

0:2

0:2

 

2:1

3

2-13

5.

6.

DEKŠĀRU P-SKOLA

0:6

0:3

0:2

1:2

1:2

 

0

2-15

6.

Preiļu 1. pamatskolas komanda - 1. vietas ieguvēji.

  • 1. rindā - Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis, Miks Babris, Lauris Stabulnieks, Renārs Vanags.
  • 2. rindā - Aivis Dančauska, Vjačeslavs Andrejevs, Iļja Mitrofanovs, Artjoms Firsovs, Emīls Seilis.


8. - 9. KLASES

2010. gada 5. oktobris, MALTA

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

MALTAS 1. V-SKOLA

 

1:0

1:0

1:0

9

3-0

I

2.

PREIĻU 1. P-SKOLA

0:1

 

3:1

1:0

6

4-2

II

3.

RĒZEKNES 2. V-SKOLA

0:1

1:3

 

3:1

3

4-5

III

4.

DAGDAS V-SKOLA

0:1

0:1

1:3

 

0

1-5

4.

Preiļu 1. pamatskolas komanda - 2. vietas ieguvēji.

  • 1. rindā - Dairis Bufals, Lauris Sparāns, Kristaps Brīvers, Sandris Vaivods.
  • 2. rindā - Dāvis Vucens, Vladislavs Afanasjevs, Ervīns Rusiņš, Jānis Lācis, Mārtiņš Lisovs, Konstantīns Stabulnieks.


10. - 12. KLASES

2010. gada 7. oktobris, VIĻĀNI

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

 

5:0

2:0

1:0

3:0

12

11-0

I

2.

RĒZEKNES 2. V-SKOLA

0:5

 

0:0

2:0

2:1

7

4-6

II

3.

VIESĪTES V-SKOLA

0:2

0:0

 

1:0

0:0

5

1-2

III

4.

PREIĻU 2. V-SKOLA

0:1

0:2

0:1

 

1:0

3

1-4

4.

5.

VIĻĀNU V-SKOLA

0:3

1:2

0:0

0:1

 

1

1-6

5.

Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda - 1. vietas ieguvēji.

  • 1. rindā - Matīss Babris, Edgars Vanags, Artūrs Jubels.
  • 2. rindā - Renārs Trubačs, Aleksandrs Jubels, Imants Lacs, Jānis Lozda, Guntis Rubenis.