NOTIKUMU KALENDĀRS
Skolu kauss

 

2010. GADA PREIĻU NOVADA SKOLU KAUSA IZCĪŅA FUTBOLĀ

VISJAUNĀKĀ GRUPA

4. - 5. KLASES

2010.gada 23. septembris, STABULNIEKI

UZVARĒTĀJI VISJAUNĀKAJĀ GRUPĀ - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2

 

7:0

4:0

3:0

9

14-0

I

2.

RUŠONAS P-SKOLA

0:7

 

2:0

3:1

6

5-8

II

3.

SALAS P-SKOLA

0:4

0:2

 

0:3

0

0-9

4.

4.

GALĒNU P-SKOLA

0:3

1:3

3:0

 

3

4-6

III

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 8:0 8:0 6:0 9 22-0 I
2. PRIEŽMALAS P-SKOLA 0:8 6:0 4:1 6 10-9 II
3. DRAVNIEKU P-SKOLA 0:8 0:6 3:0 3 3-14 III
4. SĪĻUKALNA P-SKOLA 0:6 1:4 0:3 0 1-13 4.

FINĀLSPĒLES

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - RUŠONAS P-SKOLA

9:0

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - PRIEŽMALAS P-SKOLA

0:0 (2:3)

PAR 7. - 8. V.

SĪĻUKALNA P-SKOLA - SALAS P-SKOLA

1:0

PAR 5. - 6. V.

GALĒNU P-SKOLA - DRAVNIEKU P-SKOLA

0:0 (3:1)

PAR 3. - 4. V.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2 - RUŠONAS P-SKOLA

4:0

PAR 1. - 2. V.

PREIĻU 1.P-SKOLA 1 - PRIEŽMALAS P-SKOLA

7:0


JAUNĀKĀ GRUPA

6. - 7. KLASES

2010. gada 28. septembris, STABULNIEKI

UZVARĒTĀJI JAUNĀKAJĀ GRUPĀ - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA 1

 

5:0

3:0

4:0

0:0

10

12-0

II

2.

SALAS P-SKOLA

0:5

 

0:0

1:1

0:4

2

1-10

4.

3.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

0:3

0:0

 

1:0

0:5

4

1-8

III

4.

PELĒČU P-SKOLA

0:4

1:1

0:1

 

0:4

1

1-10

5.

5.

ŠĶELTOVAS P-SKOLA

0:0

4:0

5:0

4:0

 

10

13-0

I

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2

 

1:1

7:0

2:2

4:0

8

14-3

II

2.

RUŠONAS P-SKOLA

1:1

 

5:0

2:0

3:0

10

11-1

I

3.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:7

0:5

 

0:1

0:1

0

0-14

5.

4.

JAUNSILAVU P-SKOLA

2:2

0:2

1:0

 

2:0

7

5-4

III

5.

GALĒNU P-SKOLA

0:4

0:3

1:0

0:2

 

3

1-9

4.

FINĀLSPĒLES

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. - 1 - RUŠONA

2:2 (2:1)

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. - 2 - ŠĶELTOVA

1:1 (3:2)

PAR 9. - 10.V.

PELĒČI - RIEBIŅI

1:0

PAR 7. - 8.V.

GALĒNI - SALA

1:0

PAR 5. - 6.V.

SĪĻUKALNS - JAUNSILAVAS

1:0

PAR 3. - 4.V.

ŠĶELTOVA - RUŠONA

1:0

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. - 1 - PREIĻU 1. - 2

1:0


VIDĒJĀ GRUPA

8. - 9. KLASES

2010. gada 30. septembris, STABULNIEKI

UZVARĒTĀJI VIDĒJĀ GRUPĀ - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA

 

5:0

5:1

3:2

3:0

12

16-3

I

2.

RUŠONAS P-SKOLA

0:5

 

0:0

1:1

1:0

5

2-7

II

3.

RUDZĀTU V-SKOLA

1:5

0:0

 

1:0

0:1

4

2-6

4.

4.

AGLONAS INTERNĀT V-SKOLA

2:3

1:1

0:1

 

0:0

2

3-5

5.

5.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:3

0:1

1:0

0:0

 

4

1-4

III

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

GALĒNU P-SKOLA

 

0:1

0:0

4:0

1:0

7

5-1

III

2.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

1:0

 

0:0

1:0

0:0

8

2-0

II

3.

PRIEŽMALES P-SKOLA

0:0

0:0

 

6:0

1:0

8

7-0

I

4.

SALAS P-SKOLA

0:4

0:1

0:6

 

0:0

1

0-11

5.

5.

DRAVNIEKU P-SKOLA

0:1

0:0

0:1

0:0

 

2

0-2

4.

FINĀLSPĒLES

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. - SĪĻUKALNS

2:0

1/2 FINĀLS

PRIEŽMALE - RUŠONA

1:0

PAR 9. - 10.V.

AGLONAS IVS - SALA

5:0

PAR 7. - 8.V.

STABULNIEKI - RUDZĀTI

2:0

PAR 5. - 6.V.

GALĒNI - RIEBIŅI

2;0

PAR 3. - 4.V.

SĪĻUKALNS - RUŠONA

2:0

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. - PRIEŽMALE

1:1 (2:0)


VECĀKĀ GRUPA

10. - 12. KLASES

2010. gada 24. septembris, AGLONA

UZVARĒTĀJI VECĀKAJĀ GRUPĀ - PREIĻU 2. VIDUSSKOLA

Nr

"A"GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 1

 

5:0

4:1

4:0

9

13-1

I

2.

PREIĻU ARODVIDUSSKOLA

0:5

 

1:1

2:1

4

3-7

III

3.

AGLONAS VIDUSSKOLA

1:4

1:1

 

1:0

4

3-5

II

4.

JAUNAGLONAS ARODVIDUSSKOLA

0:4

1:2

0:1

 

0

1-7

4.

Nr

"B"GRUPA

1.

2.

3.

P

V

1.

PREIĻU 2. VIDUSSKOLA

 

2:0

1:0

6

3-0

I

2.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 2

0:2

 

0:0

1

0-2

III

3.

AGLONAS INTERNĀTVIDUSSKOLA

0:1

0:0

 

1

0-1

II

FINĀLSPĒLES

1/2 FINĀLS

PVĢ 1 - AGLONAS IVS

2:0

1/2 FINĀLS

PREIĻU 2. VSK. - AGLONAS VSK.

6:0

PAR 5. - 6. V.

PREIĻU AVS - PVĢ 2

1:1 (3:1)

PAR 3. - 4. V.

AGLONAS IVS - AGLONAS VSK.

4:1

PAR 1. - 2.

PREIĻU 2. VSK. - PVĢ 1

0:0 (3:2)