NOTIKUMU KALENDĀRS
Napoleon cup - 2010

"NAPOLEON CUP - 2010"

"U-12" grupa (1998. dz.g.)

2010. gada 18. - 19. jūnijs, Šauļi

PREIĻU BJSS 

1. rindā - LAURIS STABULNIEKS, MIKS BABRIS, RENĀRS VANAGS, NAURIS VIGULIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, DAIRIS LITAVNIEKS.

2. rindā - RAIMONDS RUBINS,  VALTERS REINIS, AIVIS DANČAUSKA, VLADISLAVS REČS, ALDIS DŽERIŅŠ, komandas treneri - IMANTS BABRIS, VIKTORS MARTINOVS. 

AIVIS DANČAUSKA -

KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS


 

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. ŠIAUĻIU FA - 98 (LT) 2:0 2:0 2:0 0:0 3:1 3:1 5:0 19 17-2 I
2. FK "VITEBSK" (BLR) 0:2 1:1 2:0 2:0 2:1 1:1 4:0 14 12-5 III
3. FK "PARUS" (RU) 0:2 1:1 5:0 2:3 1:0 0:1 2:0 10 11-7 4.
4. PREIĻU BJSS 0:2 0:2 0:5 2:0 1:3 1:2 0:1 3 4-15 8.
5. KEDAINIU SM (LT) 0:0 0:2 3:2 0:2 0:0 0:1 1:2 5 4-9 7.
6. KAUNO FM "TAURAS 2" (LT) 1:3 1:2 0:1 3:1 0:0 0:1 1:0 7 6-8 5.
7. MOSP "JAGIELLONIJA" (POL) 1:3 1:1 1:0 2:1 1:0 1:0 1:0 16 8-5 II
8. RADVILIŠKIO SC (LT) 0:5 0:4 0:2 1:0 2:1 0:1 0:1 6 3-14 6.

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. KAUNO FM "TAUROS 1" (LT) 1:1 1:1

0:0

0:0 0:0 1:0 3:0 11 6-2 III
2. FC "DAUGAVA - BABĪTE" (LV) 1:1 3:1 2:0 2:0 2:1 2:1 1:0 19 13-4 I
3. FK SLAVIJA - MOZYR (BLR) 1:1 1:3 1:0 0:0 2:1 2:1 2:1 14 9-7 II
4. FK "GRANITAS" (LT) 0:0 0:2 0:1 1:1 0:1 1:0 1:0 8 3-5 6.
5. SC "AKMENE" (LT) 0:0 0:2 0:0 1:1 2:1 1:1 1:1 8 5-6 5.
6. FC "SANTOS" (EST) 0:0 1:2 1:2 1:0 1:2 2:0 3:0 10 9-6 4.
7. FK "DNEPR" (RU) 0:1 1:2 1:2 0:1 1:1 0:2 0:1 1 3-10 8.
8. PUM "PAGEGIJAI" (LT) 0:3 0:1 1:2 0:1 1:1 0:3 1:0 4 3-11 7.


FINĀLSPĒLES

8A - 7B PREIĻI - PAGEGIAI 1:1 (0:2) 7A-8B KEDAINI - DNEPR 0:1
6A-5B RADVILIŠKIO - AKMENE 0:3 5A-6B KAUNAS 2 - GARANITAS 0:1
4A-3B PARUS - KAUNAS 1 1:1(0:2) 3A-4B VITEBSK - SANTOS 1:2
2A-1B JAGIELLONIJA - DAUGAVA 2:0 1A-2B ŠAUĻAI - SLAVIJA 3:0
PAR 15. - 16. V KEDAINI - PREIĻI 1:0 PAR 13. - 14.V PAGEGIAI - DŅEPR 0;1
PAR 11. - 12. V RADVILIŠKIO - KAUNAS 2 2:1 PAR 9. - 10.V AKMENE - GARANITAS 4:0
PAR 7. - 8. V. PARUS - VITEBSK 1:0 PAR 5. - 6.V KAUNAS 1 - SANTOS 1:0
PAR 3. - 4. V. DAUGAVA - SLAVIJA 0:0 (3:1) PAR 1. - 2.V. ŠAUĻAI - JAGELONIJA 4:1

  • VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ:
  • RENĀRS VANAGS - 2, LAURIS STABULNIEKS - 2, MIKS BABRIS - 1