NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
Latvijas skolu kauss

2010. GADA LATVIJAS SKOLU KAUSA IZCĪŅA

FINĀLTURNĪRS

Balvi, 22. - 23. maijs

VECĀKĀ GRUPA (1994. /1996. dz.g.)

 

  • 1. rindā - ERVĪNS RUSIŅŠ, DAIRIS BUFALS, LAURIS STABULNIEKS, SANDRIS VAIVODS.
  • 2. rindā - ARTŪRS SEILIS, MĀRTIŅŠ LISOVS, VLADISLAVS AFANASJEVS, treneris VIKTORS MARTINOVS, RAITIS TARASENKO

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 2:1 1:0 1:5 6 4-6 I
2. TARTU 1:2 1:2 3:1 3 5-5 III
3. LUDZA 0;1 2:1 2:1 6 4-3 II
4 BALVI 5:1 1:3 1:2 3 7-6 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. GULBENE 0:1 0:0 2:1 4 2-2 III
2. RĪGA 1:0 1:1 1:2 4 3-3 II
3. KĀRSAVA 0:0 1:1 7:2 5 8-3 I
4 VIĻAKA 1:2 1:2 2:7 0 5-10 4.

 

1/2 F PREIĻI - RĪGA 2:0
1/2 F LUDZA - KĀRSAVA 1:0
PAR 3. - 4. V. RĪGA - KĀRSAVA 2:0
PAR 1. - 2. V. PREIĻI - LUDZA 3:0

VĀRTU GUVĒJI - LAURIS SPARĀNS - 6, ARTŪRS SEILIS - 2, VLADISLAVS AFANASJEVS - 1


VIDĒJĀ GRUPA (1997./1998. dz.g.)

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. BALVI 8:0 2:0 0:0 7 10-0 I
2. KALSNAVA 0:8 0:9 0:5 0 0-22 4.
3. PREIĻI 0:2 9:0 3:0 6 12-2 II
4 RĪGA 0:0 5:0 0:3 4 5-3 III

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. SMILTENE 8:0 2;0 8:0 9 18-0 I
2. TARTU 0:8 0:5 2:0 3 2-13 III
3. DAUGAVPILS 0:2 5:0 1:1 4 6-3 II
4 RANKA 0:8 0:2 1:1 1 1-11 4.

 

1/2 F SMILTENE - PREIĻI 2:0
1/2 F BALVI - DAUGAVPILS 2:1
PAR 3. - 4. V. DAUGAVPILS - PREIĻI 2:0
PAR 1. - 2. V. SMILTENE - BALVI 1:0

VĀRTU GUVĒJI - IĻJA MITROFANOVS - 4, LAURIS STABULNIEKS - 4, ALDIS DŽERIŅŠ - 2, KRISTAPS STRODS - 1, ARTJOMS FIRSOVS - 1


JAUNĀKĀ GRUPA (1999./2000. dz.g)

  • 1. rindā - GUNTIS DŽERIŅŠ, RENĀRS VANAGS, MIKS BABRIS, ARMANDS RUSIŅŠ, MĀRCIS ADAMOVIČS, KRISTAPS UPENIEKS.
  • 2. rindā - VALTERS REINIS, RŪDIS SKUTELIS, RAIMONDS RUBINS, MĀRTIŅŠ SONDORS, treneris IMANTS BABRIS

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. BALVI 1:4 0:5 1:4 3:0 3:2 6 8-15 4.
2. SMILTENE 4:1 3:1 1:1 4:1 3:0 13 15-4 II
3. PREIĻI 5:0 1:3 1:3 6:0 7:2 9 20-8 III
4. TARTU 4:1 1:1 3:1 5:0 7:1 13 20-4 I
5. ALŪKSNE 0:3 1:4 0:6 0:5 0:5 0 1-23 6.
6. RĪGA 2:3 0:3 2:7 1:7 5:0 3 10-20 5.

 

VĀRTU GUVĒJI - MIKS BABRIS - 9, VALTERS REINIS - 4, RENĀRS VANAGS - 3, KRISTAPS UPENIEKS - 2, MĀRCIS ADAMOVIČS - 2