NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
Skolu kauss T/F

2010. GADA PREIĻU NOVADA SKOLU KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (10. - 12. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 3. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 2. V-SKOLA

 

1:4

4:0

1:2

3

6-6

II

2.

AGLONAS V-SKOLA

4:1

 

4:2

3:2

9

11-5

I

3.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

0:4

2:4

 

3:1

3

5-9

4.

4.

PREIĻU ARODSKOLA

2:1

2:3

1:3

 

3

5-7

III

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA

 

9:0

1:1

1:2

4

11-3

III

2.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:9

 

0:4

0:8

0

0-21

4.

3.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

1:1

4:0

 

1:1

5

6-2

II

4.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

2:1

8:0

1:1

 

7

11-2

I

 

1/2 FINĀLS AGLONAS V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 4:1
1/2 FINĀLS PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA - PREIĻU 2. V-SKOLA 5:0
PAR 7. - 8. V. LĪVĀNU 2. V-SKOLA - RIEBIŅU V-SKOLA 12:0
PAR 5. - 6. V. PREIĻU 1. P-SKOLA - PREIĻU ARODSKOLA 3:0
PAR 3. - 4. V. PREIĻU 2. V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 2:2 (3:2)
PAR 1. - 2. V PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA - AGLONAS V-SKOLA 5:2

 


 

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 9. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 

 

7:1 

8:0 

9:0 

3:0

12 

 27-1

2.

 PREIĻU 1. P-SKOLA 2

1:7 

 

2:1 

2:0 

0:0

 7

 5-8

 II

3.

 SĪĻUKALNA P-SKOLA

 0:8

1:2 

 

2:2 

1:1

 2

 4-13

 4.

4.

 GALĒNU P-SKOLA

 0:9

0:2 

2:2 

 

0:1

 1

 2-14

 5.

5.

DRAVNIEKU P-SKOLA

0:3

0:0

1:1

1:0

 

5

2-4

III

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA 

 

3:0 

5:0 

3:0 

3:0

 12

 14-0

2.

 LĪVĀNU 2. V-SKOLA

 0:3

 

2:0 

1:1 

2:1

 7

 5-5

 III

3.

 SALAS P-SKOLA

 0:5

 0:2

 

1:7 

0:4

 0

 1-18

 5.

4.

 AGLONAS V-SKOLA

 0:3

1:1 

7:1 

 

1:0

 7

 9-5

 II

5.

PREIĻU 2. V-SKOLA

0:3

1:2

4:0

0:1

 

3

5-6

4.

 

 

A4-B5

SĪĻUKALNA P-SKOLA - SALAS P-SKOLA

1:0

B4-A5

PREIĻU 2. V-SKOLA - GALĒNU P-SKOLA

3:2

1/4 F (A2-B3)

PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

2:0

1/4 F (A2-B3)

AGLONAS V-SKOLA - DRAVNIEKU P-SKOLA

2:1

1/2 F

PREIĻU 1.P-SKOLA 1 - AGLONAS V-SKOLA

5:0

1/2 F

LĪVĀNU 1. V-SKOLA - PREIĻU 1. P-SKOLA 2

1:0

PAR 9. - 10.V

GALĒNU P-SKOLA - SALAS P-SKOLA

3:0

PAR 7. - 8. V.

PREIĻU 2. V-SKOLA - SĪĻUKALNA P-SKOLA

3:0

PAR 5. - 6. V.

DRAVNIEKU P-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

1:1 (2:0)

PAR 3. - 4. V.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - AGLONAS V-SKOLA

1:1 (5:4)

PAR 1. - 2. V.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - LĪVĀNU 1. V-SKOLA

4:0

 


 

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

MEITENES

Preiļi, 2010. gada 9. februāris

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

 

1:0

0:0

0:0

5

1-0

I

2.

VĀRKAVAS PAMATSKOLA

0:1

 

1:0

0:0 

4

1-1

II

3.

 LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA

0:0

0:1

 

1:0

4

1-1

III

4.

SALAS PAMATSKOLA

0:0

0:0

0:1

 

2

0-1

4.

 


 

 JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 23. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 

 

3:0

4:1

4:2

9

11-3

I

2.

 LĪVĀNU 1. V-SKOLA

0:3

 

2:0

2:1

6

4-4

II

3.

 SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

1:4

0:2

 

1:3

2-9

4.

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

2:4

1:2

3:1

 

3

6-7

III

 

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2

 

 1:2

3:0 

4-2 

II 

2.

 LĪVĀNU 2. V-SKOLA

2:1

 

4:2 

6-3 

3.

 GALĒNU PAMATSKOLA

 0:3

2:4 

 

2-7 

 III

 

 

1/2 F

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1 P-SKOLA 2

5:1

1/2 F

LĪVĀNU 1. V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

2:1

PAR 5. - 6. V.

RIEBIŅU V-SKOLA - GALĒNU P-SKOLA

3:1

PAR 3. - 4. V.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA - PREIĻU 1. P-SKOLA 2

3:1

PAR 1. - 2. V.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - LĪVĀNU 1. V-SKOLA

3:1


 

 

JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

MEITENES

Preiļi, 2010. gada 23. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

 

3:0

2:2

2:0

7-2

I

2.

 VĀRKAVAS P-SKOLA

0:3

 

2:1

4:1

6

6-5

II

3.

 SALAS P-SKOLA

2:2 

1:2

 

1:1

2

4-5

III

4.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

0:2

1:4

1:1

 

1

2-7

4.

 


 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5. KLASES)

Preiļi 2010. gada 17. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 

 

4:0

11:0 

13:0 

28-0

I

2.

 PREIĻU 1. P-SKOLA 2

0:4

 

3:0 

8:0 

6

11-4

II

3.

 GALĒNU PAMATSKOLA

0:11 

0:3

 

2:2

 1

 2-16

III

4.

SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

0:13

0:8

2:2

 

1

2-23

4.

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA

 

 4:0

4:0 

6:0 

3:1 

12 

17-1 

2.

LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 

0:4

 

1:0 

2:0 

3:0 

 9

 6-4

 II

3.

 RUŠONAS PAMATSKOLA

 0:4

 0:1

 

3:0 

0:3 

 3

 3-8

 4.

4.

SALAS PAMATSKOLA

0:6

0:2 

0:3 

 

0:0 

 1

 0-11

 5.

5.

PRIEŽMALAS PAMATSKOLA

 1:3

0:3 

3:0 

 0:0

 

 4

 4-6

 III

 

 

 

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. PAMATSKOLA 1 - LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA

9:3

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. PAMATSKOLA 2 - LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA

7:2

1/2 FINĀLS (5. - 8.V.)

RUŠONAS PAMATSKOLA - GALĒNU PAMATSKOLA

5:0

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

PRIEŽMALAS PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

5:1

PAR 7. - 8. V.

GALĒNU PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

2:1

PAR 5. - 6. V.

RUŠONAS PAMATSKOLA - PRIEŽMALAS PAMATSKOLA

1:0

PAR 3. - 4. V.

LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

3:1

PAR 1. - 2. V

PREIĻU 1. PAMATSKOLA 2 - PREIĻU 1. PAMATSKOLA 1

2:1