NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2009


LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-18" GRUPA (1991. - 92. dz.g.)

Preiļi. 2009. gada 17. - 18. janvāri

Preiļu komanda - 2. vietas ieguvēji

1. rindā - Egīls Broks, Aleksandrs Jubels        , Matīss Babris, Raivis Paškevičs, 2. rindā - treneris Vladimirs Točko, Jānis Lozda, Jānis Cakuls, Raitis Vovers, Guntis Rubenis, Raitis Upenieks.

 

Nr "A' APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.

SK BLĀZMA 1                

7:0 4:3 8:2 9 19-5 I
2. JĒKABPILS 0:7 2:3 3:2 3 5-12 III
3. VIĻĀNI 3:4 3:2 4:1 6 10-7 II
4. PĻAVIŅAS 2:8 2:3 1:4 0 5-15 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. SK BLĀZMA 2 1:2 4:2 4:0 6 9-4 II
2. PREIĻI 1 2:1 6:0 10:0 9 18-1 I
3. VIESĪTE 2:4 0:6 8:6 3 10-16 III
4. PREIĻI 2 0:4 0:19 6:8 0 6-22 4.

1/4 F JĒKABPILS - BLĀZMA 2 4:2
1/4 F BLĀZMA 1 - PREIĻI 2 12:0
1/4 F VIĻĀNI - VIESĪTE 5:2
1/4 F PREIĻI 1 - PĻAVIŅAS 6:1
1/2 F (5.-8.v.) BLĀZMA 2 - PREIĻI 2 6:1
1/2 F (5.-8.v.) PĻAVIŅAS VIESĪTE 3:0
1/2 F (1.-4.v.) BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 6:1
1/2 (1.-4.v.) PREIĻI 1 - VIĻĀNI 2:0
PAR 7. - 8.v. PREIĻI 2 - VIESĪTE 3:3 (1:0)
PAR 5. - 6.v. BLĀZMA 2 - PĻAVIŅAS 3:1
PAR 3. - 4.v. JĒKABPILS - VIĻĀNI 6:1
PAR 1. - 2.v. BLĀZMA 1 - PREIĻI 1 9:1

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

EDVĪNS SADOVSKIS (BLĀZMA 1), VALDIS KAĻVA (BLĀZMA 1), MĀRTIŅŠ MIEZĪTIS (JĒKABPILS), ALEKSANDRS JUBELS (PREIĻI 1), attēlā nav EDGARS LOCĀNS (VIĻĀNI)


 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 16" GRUPA (1993. dz.g.)

Rēzekne, 2009. gada 24. - 25. janvāris

 Preiļu BJSS komanda - 3. vietas ieguvēja.

Artjoms Krotovs (priekšplānā), 1. rindā - Dairis Bufals, Konstantīns Stabulnieks, Raitis Tarasenko, Lauris Sparāns, 2. rindā - Renārs Trubačs, Artūrs Seilis, Matīss Babris, Edgars Vaivods, Aleksandrs Birjukovs.

 

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. SK BLĀZMA 1 10:2 5:5 10:0 2:2 8 27-9 II
2. SK BLĀZMA 2 2:10 5:9 4:0 0:9 3 11-28 4.
3. DAUGAVPILS 5:5 9:5 12:4 10:5 10 36-19 I
4. PĻAVIŅAS 0:10 0:4 4:12 2:15 0 6-41 5.
5. PREIĻI 2:2 9:0 5:10 15:2 7 31-14 III

 

 

FINĀLSPĒLES

PAR 3. - 4. V. PREIĻI - BLĀZMA 2 6:1
PAR 1. - 2. V DAUGAVPILS - BLĀZMA 1 11:4

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

1. rindā - Konstantīns Stabulnieks (Preiļi), Uģis Kļaviņš (Blāzma 1), 2. rindā - Pāvels Ostrovskis (Daugavpils), Māris Jasvins (Daugavpils), Vadims Pojarkovs (Blāzma 1)


 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 15" GRUPĀ (1994. dz.g.)

Rēzekne, 2009. gada 31. janvāris - 1. februāris

PREIĻU BJSS - 2. VIETA

1. rindā - Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Raitis Tarasenko, Ervīns Rusiņš, Lauris Sparāns, 2. rindā - Valentīns Kondratjevs, Artūrs Seilis, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Krotovs, Edgars Vaivods, Ervīns Patmalnieks.

 

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. BLĀZMA 1 3:0 2:1 2:3 3:2 5:1  12 15-7 I
2. BLĀZMA 2 0:3 1:3 3:5 1:2 2:0  3 7-13 5.
3. DAUGAVPILS 1:2 3:1 3:1 2:5 12:3  9 21-12 III
4. ILŪKSTE 3:2 5:3 1:3 0:4 4:1  9 13-13 4.
5. PREIĻI 2:3 2:1 5:2 4:0 6:2  12 19-8 II
6.  MALTA  1:5 0:2  3:12  1:4  2:6     0 7-29  6. 

 

 

FINĀLSPĒLES

PAR 5. - 6. v. MALTA - BLĀZMA 2 3:2
PAR 3. - 4. v. DAUGAVPILS - ILŪKSTE 5:2
PAR 1. - 2. v. BLĀZMA 1 - PREIĻI 4:0

 


 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 14" (1995.dz.g.)

Jēkabpils, 2009. gada 7. - 8. febrāris

PREIĻU BJSS KOMANDA - 4. VIETA

1. rindā - Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Iļ'ja Mitrofanovs, Lauris Zalāns, 2. rindā - VladislavsAfanasjevs, Valentīns Kondratjevs, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Konstantīns Vinogradovs, Sandris Vaivods, Ervīns Rusiņš.

 

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. BLĀZMA 1 7:1 2:0 7:0 9 16-1 I
2. JĒKABPILS 2 1:7 0:2 1:0 3 2-9 III
3. MALTA 0:2 2:0 8:0 6 10-2 II
4. PĻAVIŅAS 0:7 0:1 0:8 0 0-16 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. BLĀZMA 2 0:7 0:2 0:7 0 0-16 4.
2. JĒKABPILS 1 7:0 1:2 1:1 4 9-3 II
3. ILŪKSTE 2:0 2:1 2:0 9 6-1 I
4. PREIĻI 7:0 1:1 0:2 4 8-3 III

 

1/4 FINĀLS JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 2:0
1/4 FINĀLS BLĀZMA 1 - BLŽMA 2 10:0
1/4 FINĀLS PREIĻI - MALTA 0:0 (2:0)
1/4 FINĀLS ILŪKSTE - PĻAVIŅAS 2:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) JĒKABPILS 2 - BLĀZMA 2 6:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) MALTA - PĻAVIŅAS 6:1
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 1:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) ILŪKSTE - PREIĻI 1:0
PAR 7. - 8. v. PĻAVIŅAS - BLĀZMA 2 6:1
PAR 5. - 6. v. MALTA - JĒKABPILS 2 4:3

PAR 3. - 4. v.

JĒKABPILS 1 - PREIĻI 2:0
PAR 1. - 2. v. BLĀZMA 1 - ILŪKSTE 3:1


LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 13" GRUPA (1996. dz.g)

Rēzekne, 2009. gada 14. - 15. februāris

PREIĻU KOMANDA - sacensību uzvarētāji

1. rindā - Andrejs Birjukovs, Sandris Vaivods, Mārtiņš Lisovs, Iļja Mitrofanovs, Aldis Džeriņš, 2. rindā - Dāvis Pastars, Andis Pīzelis, Edgars Molnieks, treneris Viktors Martinovs, Konstantīns Vinogradovs, Vladislavs Afanasjevs.

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. PREIĻI 3:0 3:1 6:2 4:1  2:0 12:0 18 30-4 I
2. JĒKABPILS 0:3 0:0 1:0 6:0  13:0 13:1 13 33-4 II
3. VIĻĀNI 1:3 0:0 2:2 3:0  6:0 7:1 11 19-6 III
4. BLĀMA 3 2:6 0:1 2:2 5:1  1:0 23:0 10 33-10 4.
5. BLĀZMA 1 1:4 0:6 0:3 1:5  3:2 14:0 6 19-20 5.
6.  VIESĪTE  0:2  0:13  0:6  0:1  2:3   3:0  3  5-25  6.
7. BLĀZMA 2 0:12 1:13 1:7 0:23 0:14 0:3 0 2-72 7.

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

Romāns Bistrovs (Viļāni), Rojs Grauze (Jēkabpils), Ritvars Druvenieks (Jēkabpils), KOnstantīns Vinogradovs (Preiļi), Adrejs BIrjukovs (Preiļi)


 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 12" GRUPA (1997. dz.g.)

Jēkabpils, 2009. gada 21. - 22. februāris

PREIĻU BJSS KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Nauris Cvetkovs, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Ričards Kraupša, Iļja Mitrofanovs, Vjačeslavs Petrovs, Kristaps Strods, 2. rindā - Vladislavs Rečs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Firsovs.

 

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. JĒKABPILS 1 6:2 2:5 11:0 6 19-7 I
2. BLĀZMA 3 2:6 5:3 8:0 6 15-9 III
3. PREIĻI 5:2 3:5 2:0 6 10-7 II
4. BLĀZMA 2 0:8 0:11 0:2 0 0-21 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. BLĀZMA 1 5:0 8:0 2:1 9 15-1 I
2. DAUGAVPILS         0:5 5:4 2:3 3 7-12 III
3. PĻAVIŅAS 0:8 4:5 1:4 0 5-17 4.
4. JĒKABPILS 2 1:2 3:2 4:1 6 8-5 II
 

 

1/4 FINĀLS  BLĀZMA 3 - JĒKABPIS 2 3:2 
1/4 FINĀLS  JĒKABPILS 1 - PĻAVIŅAS 7:0 
1/4 FINĀLS  PREIĻI - DAUGAVPILS 6:1 
1/4 FINĀLS  BLĀZMA 1- BLĀZMA 2 13:0 
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.)  JĒKABPILS 2 - PĻAVIŅA 6:0 
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.)  DAUGAVPILS  - BLĀZMA 2 5:1 
1/2 FINĀLS (PAR 1. - 4. v.)  JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 3 3:0 
1/2 FINĀLS(PR 1. - 4. v.)  BLĀZMA 1 - PREIĻI 2:2 (4:3) 
PAR 7. - 8. v.  PĻAVIŅAS - BLĀZMA 2 4:0 
PAR 5. - 6. v.  JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 2:2 (3:2) 
PAR 3. - 4. v.  PREIĻI - BLĀZMA 3 6:0 
PAR 1. - 2. v.  JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 1 2:1 

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

Iļja Mitrofanovs (Preiļi), Vitālijs Vavilovs (Blāzma 1), Andrejs Rezvovs (Blāzma 1), Verners Zalaks (Jēkabpils 1), Dairis Jakubovskis (Jēkabpils 1).


2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

„U - 11" GRUPA (1998. dz.g)

Preiļi, 28. februāris - 1. marts

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJA

1.rindā - Miks Babris, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Aivis Dančauska, Renārs Vanags, 2. rindā - Valters Reinis, Vladislavs Rečs, Raimonds Rubins, Kristaps Strods, Aldis Džeriņš.

 

 

Nr

„A"apakšgrupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

SK BLĀZMA 1

 

 1:1

1:3 

5:0 

4:0 

11-4 

III 

2.

DAUGAVPILS 3

 1:1

 

 2:1

6:0 

2:2 

11-4 

II 

3.

PREIĻI

 3:1

 1:2

 

4:0 

2:1 

10-4 

4.

SK BLĀZMA 2

 0:5

 0:6

0:4 

 

0:1 

0-16 

5. 

5.

VIESĪTE

 0:4

2:2 

1:2 

1:0 

 

4-8 

4. 

 

 

 

Nr

„B"apakšgrupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

 2:0

4:0 

6:0 

4:0 

12 

16-0 

2.

JĒKABPILS

 0:2

 

2:0 

1:0 

7:1 

10-3 

II 

3.

DAUGAVPILS 2

 0:4

0:2 

 

0:1 

1:0 

1-7 

4. 

4.

LĪVĀNI

 0:6

0:1 

1:0 

 

 3:0

 4-7

 III

5.

SK BLĀZMA 3

0:4 

1:7 

 0:1

 0:3

 

1-15 

5. 

 

 

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - LĪVĀNI

4:1

1/4 FINĀLS

JĒKABPILS - BLĀZMA 1

1:0

1/2 FINĀLS (7. - 10.v.)

VIESĪTE - BVLĀZMA 3

3:1

1/2 FINĀLS (7. - 10.v.)

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 2

3:0

1/2 FINĀLS (1. - 4. v.)

PREIĻI - JĒKABPILS

2:1

1/2 FINĀLS (1. - 4. v.)

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 1

4:2

PAR 9. - 10. v

BLĀZMA 3 - BLĀZMA 2

2:2 (2:1)

PAR 7. - 8. v.

DAUGAVPILS 2 - VIESĪTE

4:0

PAR 5. - 6. v.

BLĀZMA 1 - LĪVĀNI

2:0

PAR 3. - 4. v.

DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS

5:1

PAR 1. - 2. v.

DAUGAVPILS 3 - PREIĻI

1:0

 

 

SIMBOLISKĀ IZLASE

MIKS BABRIS (PREIĻI), DMITRIJS LITVINSKIS (DAUGAVPILS 3), DENISS KOZLOVS (DAUGAV[PILS 3), RIČARDS TUPITS (DAUGAVPILS 3), LAURIS STABULNIEKS (PREIĻI)


 

2009. GADA JAUNATNES TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

"U - 10" GRUPA (1999.dz.g.)

Jēkabpils, 2009. gada 7. - 8. martā

TURNĪRA UZVARĒTĀJI PREIĻU BJSS KOMANDA

1.rindā - Renārs Vanags,Mārtiņš Sondors, Miks Babris,  Dairis Litavnieks, 2. rindā - Raimonds Rubins, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Armands Rusiņš, Kristofers Ticsons, treneris - Imants Babris

 

 

Nr  "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 6:1 9:0 18:1 9 33-2 I
2. BLĀZMA 1 1:6 7:1 3:0 6 11-7 II
3. BLĀZMA 2 0:9 1:7 2:4 0 3-20 4.
4. MALTA 1:18 0:3 4:2 3 5-23 III

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 1 2:5 3:1 3:1 0:1 6 8-8 II
2. JĒKABPILS 1 5:2 2:0 7:2 2:1 12 16-5 I
3. DAUGAVPILS 2 1:3 0:2 10:0 3:2 6 14-7 III
4. JĒKABPILS 2 1:3 2:7 0:10 4:1 3 7-21 4.
5. VIĻĀNI 1:0 1:2 2:3 1:4 3 5-9 5.

 

 

1/4 FINĀLS   DAUGAVPILS 1 - MALTA 5:0 
 1/4 FINĀLS  BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 2 2:1 
 1/2 FINĀLS PREIĻI - DAUGAVPILS 1  6:0 
 1/2 FINĀLS  BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 3:2 
 PAR 5. - 6. V.  DAUGAVPILS 2 - MALTA 6:0 
 PAR 3. - 4. V.  JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 1 2:1 
 PAR 1.- 2. V.  PREIĻI - BLĀZMA 1 0:0 (2:0)
 

 

Nr PAR  7.- 9. VIETU 1. 2. 3. P V
1. VIĻĀNI 2:2 3:1 4 5-3 7.
2. BLĀZMA 2 2:2 2:2 2 4-4 8.
3. JĒKABPILS 2 1:3 2:2 1 3-5 9.

 

SIMBOLISKĀ IZLASE

Miks Babris (Preiļi), Ulvis Reinis Grebskis (Jēkabpils 1), Armands Tiltiņš (Jēkabpils 1), Edgars Burovs (Blāzma 1), Agris Kravalis (Blāzma 1)


 

2009. GADA TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

"U - 9" GRUPA (2000.dz.g.)

Rēzekne, 2009. gada 14. - 15. martā 

 PREIĻU BJSS 1. KOMANDA - 5. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Guntis Džeriņš, Artūrs Ratnieks, Andrejs Osipovs, Kristaps Upenieks, Sandis Sparāns, Rainers Trubačs, Juris Vilcāns, Artjoms Gorjačko, Māris Kazakevičs, Mārcis Adamovičs, 2. rindā treneri - Vladimirs Točko, Igors Derjagins.

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 1 6:1 6:0 11:0 8:0 12 31-1 I
2. JĒKABPILS 1 1:6 4:1 8:0 9:0 9 22-7 II
3. PREIĻI 1 0:6 1:4 4:0 4:0 6 9-10 III
4. JĒKABPILS 2 0:11 0:8 0:4 0:0 1 0-23 5.
5. PREIĻI 2 0:8 0:9 0:4 0:0 1 0-21 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 2 3:0 6:0 8:0 7:0 12 24-0 I
2. BLĀZMA 1 0:3 5:0 5:0 6:0 9 16-3 II
3. BLĀZMA 2 0:6 0:5 3:0 4:0 6 7-11 III
4. BLĀZMA 3 0:8 0:5 0:3 0:1 0 0-17 5.
5. BLĀZMA 4 0:7 0:6 0:4 1:0 3 1-17 4.

 

1/4 FINĀLS BLĀZMA 1 - PREIĻI 1 3:0
1/4 FINĀLS JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 2 9:0
1/2 FINĀLS (7. - 10. v.) PREIĻI 2 - BLĀZMA 3 1:1 (3:2)
1/2 FINĀLS (7. - 10. v.) JĒKABPILS 2 - BLĀZMA 4 5:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 6:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 1 3:0
PAR 9. - 10. v. BLĀZMA 3 - BLĀZMA 4 4:0
PAR 7. - 8. v. JĒKABPILS 2 - PREIĻI 2 5:1
PAR 5. - 6. v. PREIĻI 1 - BLĀZMA 2 3:2
PAR 3. - 4. v. BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 3:2
PAR 1. - 2. v. DAUGAVPILS 2 - DAUGAVPILS 1 1:1 (1:0)

 


2009. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 8" GRUPA (2001.dz.g)

Preiļi, 2009. gada 21. - 22. martā

PREIĻU 1. KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Martins Grigorjevs, Maksims Černovs, Deniss Rečs, 2. rindā - Rihards Piļāns, Mariks Mironovs, Ņikita Baranovskis, Edijs Mainulis, treneris Vladimirs Točko.

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 1 8:0 3:0 6:0 9 17-0 I
2. SK BLĀZMA 2 0:8 1:4 2:2 1 3-14 III
3. PREIĻI 1 0:3 4:1 7:0 6 11-4 II
4. VIĻĀNI 0:6 2:2 0:7 1 2-15 4.

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 2 1:1 4:0 6:1 7 11-2 I
2. BLĀZMA 1 1:1 2:0 2:0 7 5-1 II
3. PREIĻI 2 0:4 0:2 0:0 1 0-6 III
4. JĒKABPILS 1:6 0:2 0:0 1 1-8 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/4 FINĀLS BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2 3:0
1/4 FINĀLS DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS 3:0
1/4 FINĀLS PREIĻI 1 - PREIĻI 2 3:0
1/4 FINĀLS DAUGAVPILS 2 - VIĻĀNI 3:1
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) BLĀZMA 2 - JĒKABPILS 2:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) PREIĻI 2 -VIĻĀNI 4:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 1:1 (2:1)
1/2 FINĀLS (1. - 4. v) PREIĻI 1 - DAUGAVPILS 2 4:3
PAR 7. - 8. v. JĒKABPILS - VIĻĀNI 0:0 (5:4) 
PAR 5. - 6. v. PREIĻI 2 - BLĀZMA 2 3:0
PAR 3. - 4. v. DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 1 0:0 (2:1)
PAR 1. - 2. v. DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 1 3:2

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

 

 Deniss Rečs (Preiļi 1), Māris Gedroics (Daugavpils 1), Vitālijs Petraškevičs (Daugavpils 1), Daniils Pavļukevičs (Daugavpils 2), Aleksandrs Bodžs (Blāzma 1)