NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2009

2009. GADA PREIĻU NOVADA ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

(PRIEKŠSACĪKSTES)

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. "OVIJA" 12:2 6:5 17:1 5:2  10:1 14:6 19:1 22:3 24 105-21 I
2. LĪVĀNI 2:12 6:4 10:4 2:5 7:6 21:2 9:0 6:3 18 63-36 III
3. VIĻĀNI 5:6 4:6 12:1 2:4 3:1 11:2 9:1 2:0 15 48-21 4.
4. RUŠONA 1:17 4:10 1:12 1:7 6:3 11:4 7:3 9:6 12 40-62 5.
5. "LITRS" (JĒKABPILS) 2:5 5:2 4:2 7:1 2:3 7:2 9:4 8:6 18 44-25 II
6. STABULNIEKI 1:10 6:7 1:3 3:6 3:2 8:4 7:2 11:3 12 40-37 6.
7. 1. PAMATSKOLA 6:14 2:21 2:11 4:11 2:7 4:8 5:0 5:5 4 30-77 7.
8. PĻAVIŅAS 1:19 0:9 1:9 3:7 4:9 2:7 0:5 5:4 3 16-69 8.
9. ARCUS - D 3:22 3:6 0:2 6:9 6:8 3:11 5:5 4:5 1 30-68 9.

 

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4 FINĀLS OVIJA - PĻAVIŅAS 14:5 5:0
1/4 FINĀS VIĻĀNI - RUŠONA 4:2 8:3
1/4 FINĀLS LITRS - 1. PAMATSKOLA 5:1 12:3
1/4 FINĀLS STABULNIEKI - LĪVĀNI 3:3 4:1
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.) RUŠONA - PĻAVIŅAS 8:6 4:5

1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.)

LĪVĀNI - 1. PAMATSKOLA 13:2 15:2
1/2 FINĀLS (PAR 1. - 4. v.) OVIJA - VIĻĀNI 1:4 9:0
1/2 FINĀLS (PAR 1.  4. v.) LITRS - STABULNIEKI 5:3 2:8
PAR 7. - 8. v. 1. PAMATSKOLA - PĻAVIŅAS 5:0 3:7
PAR 5. - 6. v. LĪVĀNI - RUŠONA 15:3 7:4
PAR 3. - 4. v. LITRS - VIĻĀNI 2:1 3:2
PAR 1. - 2. v. OVIJA - STABULNIEKI 5:1 8:3

 

SIMBOLISKĀ IZLASE

RENĀRS PASTARS (VIĻĀNI), MĀRIS STROGANOVS (STABULNIEKI), ATIS LITAUNIEKS (STABULNIEKI), VLADISLAVS BREIDAKS (OVIJA), EDGARS TUMŠS (LITRS)

 

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA VĀRTI
1. AIGARS CAICS OVIJA 26
2. RAITIS VOVERS STABULNIEKI 23
3. EDGARS TUMŠS LITRS 23
4. EDGARS LOCĀNS VIĻĀNI 19
5. ALEKSANDRS JUBELS OVIJA 19
6. SERGEJS KAĻMUKS LITRS 19
7. ROLANDS PUTĀNS OVIJA 17
8. LAURIS VILCĀNS OVIJA 17

 

 

AIGARS CAICS (OVIJA) - TURNĪRA REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS

 

OVIJA - 1. VIETA

STABULNIEKI - 2. VIETA

1. rindā - Māris Litaunieks, Juris Spēlmanis, Ārija Pudule, Edgars Aizpurvietis, Māris Stroganovs, Raivis Paškevičs.

2. rindā - Dinārs Erts, Raitis Vovers, Raivis Znotiņš, Atis Litaunieks, Guntis Belkovskis, Valdis Špels, Raitis Upenieks.

LITRS (JĒKABPILS) - 3. VIETA

1. rindā - Rolands Gailis, Kaspars Nerets, Mārtiņš Miezītis, Mareks Erts.

2.rindā - Edgars Tumšs, Māris Erts, Viktors Semjonovs, Sergejs Kaļmuks, Uģis Ziemelis, Mārtiņš Tumšs.


"ARCUS - D"

1.rindā - Ivans Afanasjevs, Ivars Vaivods, Vadims Tkačovs, Oļegs Ivanovs.

2.rindā - Deniss Osetrovs, Edgars Soldāns, Andrejs Maslobojevs, Aleksandrs Sergejevs, Aleksandrs Ivanovs.

1. PAMATSKOLA

 

 

RUŠONA

1.rindā - Edgars Kondavnieks, Rolands Jasevičs, Sergejs Serovs, Jānis Kromāns.

2.rindā - Andis Jonāns, Andrejs Sergejevs, Rihards Spīķis, Juris Cvetkovs, Lauris Caune, Ernests Džeriņš, Kaspars IIndrikovs.

LĪVĀNI

1.rindā - Guntars Sola, Vilmārs Mičulis, Andrejs Rikovs, Dmitrijs Čumačenko, Jānis Bulmeisters.

2.rindā - Mārtiņš Čingulis, Artūrs Demidovs, Vladislavs Hveckovičs, Aleksandrs Korotkins, Dmitrijs Solomkins.

 

 


VIĻĀNI

Vadims Paplavskis, Jevgēnijs Brovčenko, Aleksejs Šlapakovs, Vadims Bečs, Edgars Locāns, Vitālijs Meļņiks

PĻAVIŅAS

 

 

1.rindā - Jurģis Bicāns, Valdis Mičulis, Andris Koļesņikovs, Konstantīns Sujedovs, Guntars Siliņš.

2.rindā - Igors Maslobojevs, Oskars Zeps, Māris Mičulis, Ivans Račickis, Jānis Mičulis, Oskars Kūlainis.