NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2009

2009. GADA PREIĻU NOVADA ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

(PRIEKŠSACĪKSTES)

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. "OVIJA" 12:2 6:5 17:1 5:2  10:1 14:6 19:1 22:3 24 105-21 I
2. LĪVĀNI 2:12 6:4 10:4 2:5 7:6 21:2 9:0 6:3 18 63-36 III
3. VIĻĀNI 5:6 4:6 12:1 2:4 3:1 11:2 9:1 2:0 15 48-21 4.
4. RUŠONA 1:17 4:10 1:12 1:7 6:3 11:4 7:3 9:6 12 40-62 5.
5. "LITRS" (JĒKABPILS) 2:5 5:2 4:2 7:1 2:3 7:2 9:4 8:6 18 44-25 II
6. STABULNIEKI 1:10 6:7 1:3 3:6 3:2 8:4 7:2 11:3 12 40-37 6.
7. 1. PAMATSKOLA 6:14 2:21 2:11 4:11 2:7 4:8 5:0 5:5 4 30-77 7.
8. PĻAVIŅAS 1:19 0:9 1:9 3:7 4:9 2:7 0:5 5:4 3 16-69 8.
9. ARCUS - D 3:22 3:6 0:2 6:9 6:8 3:11 5:5 4:5 1 30-68 9.

 

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4 FINĀLS OVIJA - PĻAVIŅAS 14:5 5:0
1/4 FINĀS VIĻĀNI - RUŠONA 4:2 8:3
1/4 FINĀLS LITRS - 1. PAMATSKOLA 5:1 12:3
1/4 FINĀLS STABULNIEKI - LĪVĀNI 3:3 4:1
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.) RUŠONA - PĻAVIŅAS 8:6 4:5

1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.)

LĪVĀNI - 1. PAMATSKOLA 13:2 15:2
1/2 FINĀLS (PAR 1. - 4. v.) OVIJA - VIĻĀNI 1:4 9:0
1/2 FINĀLS (PAR 1.  4. v.) LITRS - STABULNIEKI 5:3 2:8
PAR 7. - 8. v. 1. PAMATSKOLA - PĻAVIŅAS 5:0 3:7
PAR 5. - 6. v. LĪVĀNI - RUŠONA 15:3 7:4
PAR 3. - 4. v. LITRS - VIĻĀNI 2:1 3:2
PAR 1. - 2. v. OVIJA - STABULNIEKI 5:1 8:3

 

SIMBOLISKĀ IZLASE

RENĀRS PASTARS (VIĻĀNI), MĀRIS STROGANOVS (STABULNIEKI), aTIS LITAVNIEKS (STABULNIEKI), VLADISLAVS BREIDAKS (OVIJA), EDGARS TUMŠS (LITRS)

 

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA VĀRTI
1. AIGARS CAICS OVIJA 26
2. RAITIS VOVERS STABULNIEKI 23
3. EDGARS TUMŠS LITRS 23
4. EDGARS LOCĀNS VIĻĀNI 19
5. ALEKSANDRS JUBELS OVIJA 19
6. SERGEJS KAĻMUKS LITRS 19
7. ROLANDS PUTĀNS OVIJA 17
8. LAURIS VILCĀNS OVIJA 17

 

 

AIGARS CAICS (OVIJA) - TURNĪRA REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS

 

OVIJA - 1. VIETA

STABULNIEKI - 2. VIETA

LITRS (JĒKABPILS) - 3. VIETA

"ARCUS - D"

1. PAMATSKOLA

 

 

RUŠONA

 

LĪVĀNI

VIĻĀNI

 

PĻAVIŅAS