NOTIKUMU KALENDĀRS
Skolu kauss

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VECĀKĀ GRUPA (1989./92. DZ.G.)

Preiļi, 2008. gada 14. oktobris

Nr. "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 1:0 2:0 1:0 9 4-0 I
2. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 0:1 0:3 3:0 3 3-4 III
3. RIEBIŅU VIDUSSKOLA 0:2 3:0 0:0 4 3-2 II
4. AGLONAS INTERNĀTVIDUSSKOLA 0:1 0:3 0:0 1 0-4 4.

 

 

 

Nr.

"B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA 0:0 1:0 0:1 4 1-1 II
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:0 0:0 0:3 2 0-3 4.
3. PREIĻU ARODVIDUSSKOLA 0:1 0:0 0:0 2 0-1 III
4. AGLONAS VIDUSSKOLA 1:0 3:0 0:0 7 4-0 I

 

1/2 FINĀLS PVĢ - LĪVĀNU 1. V-SKOLA 2:1
1/2 FINĀLS AGLONAS V-SKOLA - RIEBIŅU V-SKOLA 1:0
PAR 5.- 6. VIETU LĪVĀNU 2. V-SKOLA - PRIĻU ARODV-SKOLA 2:1
PAR 3. - 4. VIETU LĪVĀNU 1. V-SKOLA - RIEBIŅU V-SKOLA 2:0
PAR 1. - 2. VIETU PVĢ - AGLONAS V-SKOLA 2:0

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VECĀKĀ GRUPA (1989./92. DZ.G.)

MEITENES

Preiļi, 2008. gada 14. oktobris

Nr.

"B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻU ARODVIDUSSKOLA 1:0 1:0 2:0 9 4-0 I
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:1 1:0 1:0 6 2-1 II
3. PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 0:1 0:1 0:0 1 0-2 III
4. RIEBIŅU VIDUSSKOLA 0:2 0:1 0:0 1 0-3 4.

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VIDĒJĀ GRUPĀ (93./94.dz.g.)

Preiļi 2008. gada 9. oktobris

Preiļu 1. pamatskolas komanda. 1.rindā - Konstantīns Stabulnieks, Lauris Sparāns, Ingmārs Jermakovičs, Dairis Bufals, 2.rindā - Artūrs Seilis, Valentīns Kondratjevs, Martins Mironovs, Edgars Vaivods, Ervīns Patmalnieks, Artjoms Krotovs.

 

Nr. "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. AGLONAS IVS 1:0 0:3 0:0 4:0 7 5-3 II
2. DRAVNIEKU PAMATSKOLA 0:1 2:1 0:0 4:0 7 6-2 III
3. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 3:0 1:2 3:0 3:0 9 10-2 I
4. VANAGU PAMATSKOLA 0:0 0:0 0:3 2:0 5 2-3 4.
5. ROŽUPES PAMATSKOLA 0:4 0:4 0:3 0:2 0 0-13 5.

 

Nr. "B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 4:2 4:0 0:0 1:0 10 9-2 I
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 2:4 1:0 0:1 0:2 3 3-7 4.
3. RUŠONAS PAMATSKOLA 0:4 0:1 0:5 0:0 1 0-10 5.
4. AGLONAS VIDUSSKOLA 0:0 1:0 5:0 0:0 8 6-0 II
5. RIEBIŅU VIDUSSKOLA 0:1 2:0 0:0 0:0 5 2-1 III

 

Nr. "C" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. PRIEKUĻU PAMATSKOLA 0:1 2:1 0:1 3 2-3 III
2. GALĒNU PAMATSKOLA 1:0 2:0 1:0 9 4-0 I
3. SALAS PAMATSKOLA 1:2 0:2 0:4 0 1-8 4.
4. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 1:0 0:1 4:0 6 5-1 II

 

Nr. F  I  N  Ā  L  S 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 1:1 1:1 2:0 6:0 3:0 11 13-2 I
2. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 1:1 0:0 1:1 0:0 1:0 7 3-2 II
3. AGLONAS VIDUSSKOLA 1:1 0:0 1:1 0:1 1:0 6 3-3 III
4. GALĒNU PAMATSKOLA 0:2 1:1 1;1 1:0 0:0 6 3-4 4.
5. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:6 0:0 1:0 0:1 0:2 4 1-9 6.
6. AGLONAS IVS 0:3 0:1 0:1 0:0 2:0 4 2-5 5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VIDĒJĀ GRUPA (1993./94. DZ.G.)

MEITENES

Preiļi, 2008. gada 15. oktobris

Nr.

1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. SALAS PAMATSKOLA 0:0 0:0 0:0 2:0 1:0 9 3-0 I
2. GALĒNU PAMATSKOLA 0:0 1:0 0:0 0:0 1:0 9 2-0 II
3. VĀRKAVAS PAMATSKOLA 0:0 0:1 0:0 0:0 2:1 6 2-2 III
4. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 5 0-0 4.
5. SILAJĀŅU PAMATSKOLA 0:2 0:0 0:0 0:0 0:0 4 0-2 5.
6. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 0:1 0:1 1:2 0:0 0:0 2 1-4 6.

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSS

JAUNĀKĀ GRUPA (1995,/96. DZ.G.)

Preiļi 2008. gada 1. oktobris

1. rindā - Dairis Bufals, Lauris Sparāns, Iļja Mitrofanovs, 2. rindā - Andis Pīzelis, Ervīns Rusiņš, Lauris Zalāns, Vladislavs Afanasjevs, kristaps Brīvers, Dāvis Pastars, Valentīns Kondratjevs, Sandris Vaivods, Mārtiņš Lisovs.

Nr. "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA                   2:0 2:0 1:2 2:0 6:1 12 13-3 I
2. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 0:2 4:0 0:1 0:0 1:0 7 5-3 III
3. AGLONAS VIDUSSKOLA 0:2 0:4 0:0 1:0 1:1 5 2-7 5.
4. RUŠONAS PAMATSKOLA 2:1 1:0 0:0 0:0 1:1 9 4-2 II
5. DRAVNIEKU PAMATSKOLA 0:2 0:0 0:1 0:0 0:1 2 0-4 6.
6. VĀRKAVAS PAMATSKOLA 1:6 0:1 1:1 1:1 1:0 5 4-9 4.

 

 

Nr. "B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA                             2:0 0:0 0:4 2:0 7 4-4 III
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:2 0:1 0:0 2:0 4 2-3 4.
3. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:0 1:0 0:2 2:0 7 3-2 II
4. GALĒNU PAMATSKOLA 4:0 0:0 2:0 4:0 10 10-0 I
5. SALAS PAMATSKOLA 0:2 0:2 0:2 0:4 0 0-10 5.

 

     
1/2 FINĀLS PREIĻU 1 PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA            4:0
1/2 FINĀLS GALEĀNU PAMATSKOLA - RUŠONAS PAMATSKOLA 1:1 (3:2)
PAR 3. - 4. VIETU RUŠONAS PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 3:0
PAR 1. - 2. VIETU PREIĻU 1 PAMATSKOLA - GALĒNU PAMATSKOLA 4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

Visjaunākā grupa (1997./98.dz.g.)

Preiļi, 2008. gada 23. septembris

 PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1)

1. rindā'- Aldis Džeriņš. Emīls Seilis, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks,Valdis Ševčuks, 2. rindā - Iļja Mitrofanovs, Artjoms Firsovs, Artis Žukovs, Aivis Dančauska, Arkādijs Koļesņikovs.

PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2)

1. rindā - Armands Rusiņš, Miks Babris, Mārtiņš Sondors, 2. rindā - Matīss Dambītis, Renārs Vanags, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Raimonds Rubins.

Apakšgrupa "A"

Nr. Komandas 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2) 2:1 2:0 10:1 4:0 12 18-2 I
2. RUŠONAS PAMATSKOLA 1:2 1:1 4:1 2:0 7 8-4 II
3. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 0:2 1:1 0:0 3:0 5 4-3 III
4. VĀRKAVAS PAMATSKOLA 1:10 1:4 0:0 4:2 4 6-16 4.
5. GALĒNU PAMATSKOLA 0:4 0:2 0:3 2:4 0 2-13 5.

 

Apakšgrupa "B"

Nr. Komandas 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) 4:0 9:1 10:0 9 23-1 I
2. SILAJĀŅU PAMATSKOLA 0:4 1:1 1:0 4 2-5 II
3. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 1:9 1:1 3:0 4 5-10 III
4. SALAS PAMATSKOLA 0:10 0:1 0:3 0 0-14 4.

 

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) - RUŠONAS PAMATSKOLA 2:0
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2) - SILAJĀŅU P - SKOLA 5:0
PAR 7. - 8. VIETU VĀRKAVAS PAMATSKOLA - SALAS PAMATSKOLA 2:0
PAR 5. - 6. VIETU LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA - PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 1:0
PAR 3. - 4. VIETU RUŠONAS PAMATSKOLA - SILAJĀŅU PAMATSKOLA 2:1
PAR 1. - 2. VIETU PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) - PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2) 3:2

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VISJAUNĀKĀ GRUPA (1997./98.DZ.G.)

MEITENES

Preiļi, 2008. gada 23. septembris

Nr.

  1. 2. 3. P V
1. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:0 1:0 4 1-0 I
2. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 0:0 0:0 2 0-0 II
3. SALAS PAMATSKOLA 0:1 0:0 1 0-1 III