NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
SKOLU TELPU FUTBOLS

PREIĻU RAJONA SKOLU SACENSĪBAS TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (1989. - 92. dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 17. marts

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PVĢ 4:1 1:1 3:0 7 8-2 I
2. LĪVĀNU 1. V-SKOLA 1:4 1:1 3:1 4 5-6 II
3. PREIĻU 1. P-SKOLA 1:1 1:1 1:2 2 3-4 4.
4. ARODVIDUSSKOLA 0:3 1:3 2:1 3 3-7 III

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 2. V-SKOLA 1:1 8:1 4 9-2 I
2. AGLONAS V-SKOLA 1:1 5:0 4 6-1 II
3. AGLONAS INT. V-SKOLA 1:8 0:5 0 1-13 III

1/2 FINĀLS PVĢ - AGLONAS V-SKOLA 7:1
1/2 FINĀLS LĪVĀNU 1. V-SKOLA - PREIĻU 2. V-SKOLA 6:1
PAR 5. - 6. V. ARODVIDUSSKOLA - AGLONAS IVS 1:0
PAR 3. - 4. V. PREIĻU 2. V-SKOLA - AGLONAS V-SKOLA 3:2
PAR 1. - 2. V. PVĢ - LĪVĀNU 1. V-SKOLA 5:0
 

VIDĒJĀ GRUPA (1993. - 94. DZ.G.)

Preiļi, 2009. gada 12. marts

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 0:0 6:0 8:0 7:0 10 21-0 I
2. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 0:0 8:0 3:1 4:1 10 15-2 II
3. DRAVNIEKU P-SKOLA 0:6 0:8 1:3 2:6 0 3-23 5.
4. SĪĻUKALNA P-SKOLA 0:8 1:3 3:1 2:2 4 6-14 4.
5. AGLONAS IVS 0:7 1:4 6:2 2:2 4 9-15 III

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. LĪVĀNU 2. V-SKOLA 6:2 4:0 5:1 4:1 12 19-4 I
2. AGLONAS V-SKOLA 2:6 8:0 3:0 2:1 9 15-7 II
3. SALAS P-SKOLA 0:4 0:8 1:2 0:7 0 1-21 5.
4. AIZKALNES P-SKOLA 1:5 0:3 2:1 1:4 3 4-13 4.
5. PREIĻU 2. V-SKOLA 1:4 1:2 7:0 4:1 6 13-7 III

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. - SKOLA 1 - AGLONAS V-SKOLA 6:0
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 2:1
PAR 9. - 10. V. DRAVNIEKU P-SKOLA - SALAS P-SKOLA 5:1
PAR 7. - 8. V. SĪĻUKALNA P-SKOLA - AIZKALNES P-SKOLA 2:1
PAR 5. - 6. V. AGLONAS IVI - PREIĻU 2. V-SKOLA 5:0
PAR 3. - 4. V. AGLONAS V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 3:3 (8:7)
PAR 1. - 2. V. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1. P-SKOLA 2 2:1

 

JAUNĀKĀ GRUPA (1995. - 96. dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 4. marts

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 4:2 8:0 6 12-2 I
2. GALĒNU P-SKOLA 2:4 5:1 3 7-5 II
3. VĀRKAVAS P-SOLA 0:8 15 0 1-13 III

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 3:3 7:2 4 10-5 I
2. PREIĻU 2. V-SKOLA 3:3 0:1 1 3-4 III
3. STABULNIEKU P-SKOLA 2:7 1:0 3 3-7 II

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - STABULNIEKU P-SKOLA 4:0
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - GALĒNU P-SKOLA 2:0
PAR 5. - 6. V. PREIĻU 2. V-SKOLA - VĀRKAVAS P-SKOLA 4:1
PAR 3. - 4. V. GALĒNU P-SKOLA - STABULNIEKU P-SKOLA 3:1
PAR 1. - 2. V. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - PREIĻU 1. P-SKOLA 1 1:1 (3:2)
 

 VISJAUNĀKĀ GRUPA (1997. - 99. dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 24. februāris

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 3:1 9:0 6 12-1 I
2. RUŠONAS P-SKOLA 1:3 3:0 3 4-3 II
3. SILAJĀŅU P-SKOLA 0:9 0:3 0 0-12 III

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 8:0 7:0 6 15-0 I
2. PREIĻU 2. V-SKOLA 0:8 1:4 0 1-12 III
3. VĀRKAVAS P-SKOLA 0:7 4:1 3 4-8 II

 

 

 

 

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - VĀRKAVAS P-SKOLA 11:1
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - RUŠONAS P-SKOLA 6:2
PAR 5. - 6. V.

SILAJĀŅU P-SKOLA - PREIĻU 2. V-SKOLA

5:0
PAR 3. - 4. V. RUŠONAS P-SKOLA - VĀRKAVAS P-SKOLA 7:1
PAR 1. - 2. V. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1. P-SKOLA 2 8:4