NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 21.01.2020. 10.00
    Skolu Kauss 4.-5.klases, 1.p-skola, BJSS
  • 25.01.2020. - 26.01.2020. 10.00
    LJČ TF U-13, Malta
  • 26.01.2020. 16.00
    Novada čempionāts TF, 1.pamatskola
  • 29.01.2020. 10.00
    Skolu Kauss 10.-12. klases, 1.pamatskola
TABULA UN KALENDĀRS

2020. gada Preiļu Novada atklātais čempionāts telpu futbolā

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. VUGD Preiļi
2. "Parks" Preiļi 3:7
3. "Krauklis" Preiļi 0:7
4. "Radziola" 7:0
5. Līvāni
6. Rēzknes novads 2:2
7. VUGD Daugavpils 2:2
8. Dagda
9. "Šellat" Rēzekne 7:3

SPĒĻU KALENDĀRS 

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS FOTO

18.janvāris

sestdiena

16.00

17.00

18.00

Rēzknes novads - VUGD Daugavpils

Radziola - Krauklis

Parks - Šellat

2:2

7:0

3:7

26. janvaŗis

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

VUGD Daugavpils - Dagda

Radziola - Parks

Līvāni - Rēzknes novads

VUGD Preiļi - Krauklis

2. februāris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Radziola - Šellat

Līvāni - Dagda

VUGD Preiļi - Parks

Krauklis - Rēzknes novads

5.februāris

trešdiena

19.30

VUGD Preiļi - Līvāni

9. februāris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Līvāni - VUGD Daugavpils

Krauklis - Dagda

Rēzknes novads - Parks

VUGD Preiļi - Šellat

16. februāris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Kraulkis - VUGD Daugavpils

Parks - Dagda

Rēzknes novads - Šellat

VUGD Preiļi - Radziola

23. februaŗis

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Rēzknes novads - Radziola

Parks - VUGD Daugavpils

Dagda - Šellat

Krauklis - Līvāni

1.marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Rēzknes novads - VUGD Preiļi

Šellat - VUGD Daugavpils

Dagda - Radziola

Parks - Līvāni

8.marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Radziola - VUGD Daugavpils

Parks - Krauklis

Šellat - Līvāni

VUGD Preiļi - Dagda

15.marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Dagda - Rēzknes novads

Šellat - Krauklis

VUGD Daugavpils - VUGD Preiļi

Radziola - Līvāni

21.marts

sestdiena

rezerves diena

22. marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

1/4 fināli

28. marts

sestdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

1/2 fināli

29. marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Fināli

 

...