NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
U-14

2019. gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

Attīstības Līga ("A" apakšgrupa)

U-14 grupa (2005.dz.g.)

1. rindā - Daniels Ancāns, Romāns Palenkovs, Eduards Podskočijs, Renāts Turčinskis, Dāvis Mūrnieks, Ervīns Rusiņš.

2. rindā - Edvīns Pūga, Ēriks , Marsels Šteinbergs, Romerts Makejevs, Valters Pūdžs, Anatolijs Poļakovs, Dāvis Silkāns,

Rainers Urujevs, Pēteris Stankevičs, treneris Vladimirs Točko.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS

8:0

9:1

4:1

5:0

2:0

1:3

10:1

7:0

8:0

5:2

27 1.
2. Bauskas BJSS/FK Iecava

0:8

1:9

2:6

1:0

2:13

1:4

2:7

5:1

0:3

1:4

6 5.
3. Ilūkstes NSS

1:4

0:5

6:2

0:1

0:4

0:3

0:1

0:1

1:1

2:2

5 6.
4. Jēkabpils SS

0:2

3:1

13:2

4:1

4:0

3:0

5:4

15:0

1:2

0:0

22 2.
5. Ogres NSC

1:10

0:7

7:2

1:5

1:0

1:0

4:5

0:15

2:3

0:7

9 4.
6. Sēlijas SS

0:8

2:5

3:0

4:1

1:1

2:2

2:1

0:0

3:2

7:0

18 3.


FINĀLTURNĪRS

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS

0:1

1:4

1:1

2:1

5:1

3:3

8 12-11 2.
2. FK Valmiera

1:0

4:1

7:0

4:3

1:1

4:0

16 21-5 1.
3. AFA Olaine

1:1

1:2

0:7

3:4

0:0

1:5

2 6-19 4.
4. FK Nikars (Rīga)

1:5

3:3

1:1

0:4

0:0

5:1


6 10-14 3.

Pārspēles par iekļūšanu Meistarības grupā

 

Spēle 30.oktobris (1.spēle) (2.spēle)
Preiļu BJSS - SuperNova 8:2 1:0

 

 

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
2.aprīlis 17.00 Preiļi - Sēlija 8:0

V.Pūdžs-4

I.Smoļins-1

R.Urujevs-1

R.Turčinskis-1

M.Šteinbergs-1

30.aprīlis 17.00 Ogre - Preiļi 1:10

M.Šteinbergs-3

V.Pūdžs-2

P.Stupāns-2

I.Smoļins-2

R.Urujevs-1

R.Palenkovs-1

7.maijs 17.00 Preiļi - Bauska 8:0

V.Pūdžs-3

M.Šteinbergs-2

I.Smoļins-1

R.Urujevs-1

R.Paļenkovs-1

29.maijs 17.00 Ilūkste - Preiļi 1:4

P.Stupāns-1

R.Urujevs-1

I.Smoļins-1

M.Šteinbergs-1

8.jūnijs 11.00 Preiļi - Jēkabpils 2:0 R.Urujevs-1
23.jūlijs 12.00 Preiļi - Ogre 7:0

V.Pūdžs-4

E.Rusiņš-1

M.Šteinbergs-1

R.Makejevs-1

25.jūlijs 11.00 Sēlija - Preiļi 2:5

V.Pūdžs-1

R.Urujevs-1

P.Stupāns-1

R.Turčinskis-1

s.v.-1

2.augusts 14.00 Bauska - Preiļi 1:9

V.Pūdžs-3

M.Šteinbergs-2

R.Turčinskis-2

P.Stupāns-1

R.Urujevs-1

10.augusts 11.00 Preiļi - Ilūkste 5:0
26.augusts 11.00 Jēkabpils - Preiļi 3:1

V.Pūdžs-1

11.septembris 16.00 Preiļi-Nikars 5:1

I.Smoļins-2

V.Pūdžs-1

E.Podskočijs-1

R.Palenkovs-1

4.oktobris 16.00 Preiļi - Valmiera 0:1
9.oktobris 16.00 Valmiera - Preiļi 4:1 V.Pūdžs-1
17.oktobris 18.00 Nikars - Preiļi 3:3

V.Pūdžs-1

E.Podskočijs-1

R.Turčinskis-1

20.oktobris 14.00 Preiļi - Olaine 1:1 R.Urujevs-1
22.oktobris 16.00 Olaine - Preiļi 1:2

R.Turčinskis-1

R.Urujevs-1

30.oktobris 15.00 Preiļi - SuperNova 8:2
SuperNova - Preiļi 0:1

 

 

 

 

..