NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 09.07.2020. 14.00
    LJČ U-15, Alberts - Preiļi, Rīga
  • 12.07.2020. 17.00
    2. līga Balvi - Preiļi, Balvos
  • 13.07.2020. 14.00
    LJČ U-15, Preiļi-Jelgava, BJSS
  • 16.07.2020. 12.00
    LJČ U-14, Preiļi-Ogre, BJSS
  • 18.07.2020. 15.00
    2.Līga Preiļi-Karosta, māksl.lauk.
  • 20.07.2020. 16.00
    LJČ U-15, LBF Daugava - Preiļi, Rīgā
  • 24.07.2020. 14.00
    LJČ U-14, Aizkraukle-Preiļi, Aizkrauklē
  • 25.07.2020. 18.00
    2.Līga Albatroz/Jelgavas FA - Preiļi, Jelgavā
  • 28.07.2020. 13.00
    LJČ U-15, Preiļi-Vidzemes FC, BJSS
  • 31.07.2020. 12.00
    LJČ U-14, Preiļi-Balvi, BJSS
Latvijas TF fināls U-9

 

Latvijas jaunatnes čempionāts telpu futbolā

Finālturnīrs

U-9 grupa (2003.dz.g.)

Preiļu 1.pamatskolas sporta zāle (Daugavpils iela 34), 2012.gada 16.martā

Preiļu BJSS komanda - 6.vietas ieguvēji

1.rindā - Ivo Haritonovs, Paula Liniņa, Mikus NOviks, Vladislavs Stivriņš, Juliāns Stivriņš, Ēriks Miezītis.

2.rindā - Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, Ieva Adamoviča, Rūdolfs Pastars, Egīls Daukšte, treneris Imants Babris.


 

Nr

Komandas

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

Preiļu BJSS

 

1:3

1:2

0:3

0:1

0:3

0

2-12

6.

2.

SK Liepājas Metalurgs

3:1

 

2:2

0:0

2:1

2:0

11

9-4

II

3.

Valmieras FK

2:1

2:2

 

2:0

1:1

1:3

8

8-7

III

4.

Rēzeknes BJSS

3:0

0:0

0:2

 

1:0

1:3

7

5-5

4.

5.

Madonas BJSS

1:0

1:2

1:1

0:1

 

2:6

4

5-9

5.

6.

SK Kengaroos (Salaspils)

3:0

0:2

3:1

3:1

6:2

 

12

15-6

I

 Vārtu guvēji Preiļu komandā

Paula Liniņa - 1, Raivo Liniņš - 1

Turnīra simboliskā izlase

 

*   Vārtsargs – Atis Pērkons (Madonas BJSS)

*   Niks Sliede (Liepājas Metalurgs)

*   Markus – Maksimus Alpēns (Liepājas Metalurgs)

*   Edžus Samharadze (SK Kengaroos)

*   Dans Patriks Dukurs (Valmieras FK)

Komandu vērtīgākie spēlētāji

 

*   Daniels Mitins (SK Kengaroos)

*   Kristers Volkovs (Liepājas Metalurgs)

*   Kārlis Pikšens (Valmieras FK)

*   Sandis Bulduris (Rēzeknes BJSS)

*   Dāvids Ozoliņš (Madonas BJSS)

*   Egils Daukšte (Preiļu BJSS)