NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2012.gada novadu skolu sacensības telpu futbolā

2012.gada novadu skolu sacensības telpu futbolā

Vecākā grupa (10.-12.klase)

Aglona, 2012.gada 19.janvāris

Uzvarētāji - Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda

1.rindā - Ervīns Patmalnieks, Renārs Trubačs, Egils Broks, Matīss Babris, Atis Soms.

2.rindā - Toms Vucāns, Ervīns Rusiņš, Edgars Daņilovs, skolotājs Feoktists Pušņakovs, Arturs Jubels, Juris Vaivods.


 

 

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzija
5:1 1:1 6:1 7:2 10 19-5 I
2. Līvānu 1.vidusskola 1:5
2:0 3:2 7:0 9 13-7 II
3. Aglonas arodvidusskola 1:1 0:2
2:1 0:1 4 3-5 III
4. Aglonas internātvidusskola 1:6 2:3 1:2
4:1 3 8-12 4.
5. Aglonas vidusskola 2:7 0:7 1:0 1:4
3 4-20 5.

 

 


Vidējā grupa (8.-9.klase)

Preiļi, 2012.gada 25.janvāris

 

Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

Lauris Sparāns, Guntis Sparāns, Vladislavs Afanasjevs, Sandris Vaivods, Mārtiņš Lisovs.

 


Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1
5:0 7:1 9:0 5:0 2:1 15 28-2 I
2. Līvānu 1.vidusskola 0:5
1:4 0:0 2:1 1:1 5 4-11 4.
3. Aglonas internātvidusskola 1:7 4:1
0:0 2:2 1:2 5 8-12 III
4. Priežmales pamatskola 0:9 0:0 0:0
0:3 0:5 2 0-17 6.
5. Šķeltovas pamatskola 0:5 1:2 2:2 3:0
0:0 5 6-9 5.
6. Preiļu 1.pamatskola 2 1:2 1:1 2:1 5:0 0:0
8 13-4 II

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 2.vidusskola
4:2 4:0 2:2 1:3 4:2 10 15-9 II
2. Galēnu pamatskola 2:4
5:0 1:3 4:1 6:1 9 18-9 III
3. Salas pamatskola 0:4 0:5
2:2 0:6 1:4 1 3-21 6.
4. Rušonas pamatskola 2:2 3:1 2:2
4:0 4:2 11 15-7 I
5. Dravnieku pamatskola 3:1 1:4 6:0 0:4
2:2 7 12-11 4.
6. Sīļukalna pamatskola 2:4 1:6 4:1 2:4 2:2
4 11-17 5.

 

 

 

1/2F Preiļu 1.pamatskola (1) - Līvānu 2.vidusskola 6:1
1/2F Rušonas pamatskola - Preiļu 1.pamatskola (2) 3:0
PAR 3.-4.V. Preiļu 1.pamatskola (2) - Līvānu 2.vidusskola 0:0 (3:2)

PAR 1.-2.V.

Preiļu 1.pamatskola (1) - Rušonas pamatskola 2:1

 


 

Jaunākā grupa (6.-7.klase)

Preiļi, 2012.gada 1.februāris

 

Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

1.rindā - Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Aldis Džeriņš, Dairis Litavnieks, Guntis Džeriņš.

2.rindā - Nauris Vigulis, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis, Aivis Dančauska, Valters Reinis, Raimonds Rubinis.


Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Meitenes
1:1 1:0 1:5 0:1 4 3-7 4.
2. Dravnieku pamatskola 1:1
0:4 1:4 1:1 2 3-10 5.
3. Līvānu 1.vidusskola 0:1 4:0
1:3 2:1 6 7-5 II
4. Līvānu 2.vidusskola 5:1 4:1 3:1
0:0 10 12-3 I
5. Preižmalas pamatskola 1:0 1:1 1:2 0:0
5 3-3 III

  

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola
12:0 6:0 4:0 9 22-0 I
2. Aglonas internātvidusskola 0:12
2:1 1:2 3 3-15 III
3. Rušonas pamatskola 0:6 1:2
1:3 0 2-11 4.
4. Galēnu pamatskola 0:4 2:1 3:1
6 5-6 II

 

Finālspēles

1/2f Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 1.vidusskola 2:1
1/2f Līvānu 2.vidusskola - Galēnu pamatskola 3:0
par 3.-4.v. Līvānu 1.vidusskola - Galēnu pamatskola 1:1 (3:2)
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 2.vidusskola 6:0

 


Visjaunākā grupa (4.-5.klases)

Preiļi, 2012.gada 6.februāris. 

Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

1.rindā - Deniss Rečs, Ņikita Baranovskis, Artūrs Ratnieks, Aivis Vagalis.

2.rindā - Edijs Mainulis, Guntis Džeriņš, Maksims Černovs, Kristaps Upenieks, Rainers Trubačs.


Nr komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 2:1 1:0 1:0 5:0 5:0 3:1 18 17-2 I
2. Galēnu pamatskola 1:2 1:1 0:0 5:0 1:0 1:1 9 9-4 4.
3. Līvānu 1.vidusskola 0:1 1:1 0:1 2:0 0:2 2:3 4 5-8 6.
4. Silajāņu pamatskola 0:1 0:0 1:0 3:0 1:1 4:1 11 9-3 II
5. Rušonas pamatskola 0:5 0:5 0:2 0:3 1:3 0:2 0 1-20 7.
6. Preiļu 1.pamatskola 2 0:5 0:1 2:0 1:1 3:1 1:2 7 7-11 5.
7. Līvānu 2.vidusskola 1:3 1:1 3:2 1:4 2:0 2:1 10 10-11 III

 Finālspēles

 

1/2f Preiļu 1.pamatskola 1 - Galēnu pamatskola 3:0
1/2f Līvānu 2.vidusskola - Silajāņu pamatskola 0:0 (2:1)
par 3.-4.v. Galēnu pamatskola - Silajāņu pamatskola 1:1 (2:0)
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 1 - Līvānu 2.vidusskola 6:0


Visjaunākā grupa (4.- 5. klases)

MEITENES

Preiļi, 2012.gada 9.februāris

Uzvarētājās - Preiļu 1.pamatskolas komanda

1.rindā - Amanda Sparāne, Paula Liniņa, Arta Ūzuliņa.

2.rindā - Arina Potapova, Karīna Kuzņecova, Ieva Adamoviča


 

Nr Komandas 1. 2. 3. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 13:0 6:1 6 19-1 I
2. Salas pamatskola 0:13 2:1 3 2-14 II
3. Rušonas pamatskola 1:6 1:2 0 2-8 III


Vis-Visjaunākā grupa (2.-3.klases) 

Preiļi, 2012.gada 14.februāris

 

Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas 2. komanda 

1.rindā - Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Ēriks Miezītis.

2.rindā - Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, Mikus Noviks,Egils Daukšte, Rūdolfs Pastars.


 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 7:0 1:2 1:0 6 9-2 II
2. Šīļukalna pamatskola 0:7 0:1 0:5 0 0-13 4.
3. Galēnu pamatskola 2:1 1:0 0:2 6 3-3 III
4. Priežmalas pamatskola 0:1 5:0 2:0 6 7-1 I

 

Nr "B" 1. 2. 3. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2           4:0 5:0 6 9-0 I
2. Līvānu 2.vidusskola 0:4 2:0 3 2-4 II
3. Riebiņu vidusskola 0:5 0:2 0 0-7 III

FINĀLSPĒLES

1/2f Priežmalas pamatskola - Līvānu 2.vidusskola 5:0
1/2f Preiļu 1.pamatskola 2 - Preiļu 1.pamatskola 1 1:0
par 5.-6.v. Galēnu pamatskola - Riebiņu vidusskola 2:1
par 3.-4.v. Preiļu 1.pamtskola 1 - Līvānu 2.vidusskola 5:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 2 - Priežmalas pamatskola 5:0